Profesjonalna dezynfekcja

Jak otworzyć własną knajpę? Ile kosztuje rozkręcenie biznesu w branży gastronomicznej? Od czego zacząć? Jakich dostawców wybrać?
Awatar użytkownika
Maksymin1975
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2021, 1:32

Profesjonalna dezynfekcja

Post autor: Maksymin1975 »

Witajcie forumowicze. Jakich produktów używacie do dezynfekcji w gastronomii? Słyszałem, że firma e-animal.pl ma w ofercie naprawdę skuteczne środki. Wiecie coś więcej na ich temat?

sauter głowica
Awatar użytkownika
Ryszarda_75
Posty: 1
Rejestracja: 01 maja 2021, 5:47

Re: Profesjonalna dezynfekcja

Post autor: Ryszarda_75 »

Szczerze? Nigdy dotąd nie spotkałam nic skuteczniejszego niż produkty do dezynfekcji dla gastronomii od wspomnianego producenta. Nie martwię się o ich skuteczność, bo wiem, że jest potwierdzona wieloma badaniami. Dla mnie rewelacja!
Podułka

Re: Profesjonalna dezynfekcja

Post autor: Podułka »

A potrzebujesz profesjonalnej dezynfekcji? Nie wolałabyś zacząć sama działać od niewielkich kroków wprowadzonych do sprzątania Twojego domu? Jeśli nie wiesz od czego zacząć, polecam Ci zapoznać się z artykułem odnośnie środków chemicznych: https://webapper.pl/jakie-srodki-czysto ... -covid-19/

srebrna łyżeczka dla dziecka
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 328
Rejestracja: 05 cze 2019, 11:56

Re: Profesjonalna dezynfekcja

Post autor: kasiakowa06 »

Maksymin1975 pisze: ↑08 cze 2021, 23:18 Witajcie forumowicze. Jakich produktów używacie do dezynfekcji w gastronomii? Słyszałem, że firma e-animal.pl ma w ofercie naprawdę skuteczne środki. Wiecie coś więcej na ich temat?
Jak dla mnie najlepsza dezynfekcja to usługi Ozonusa. Sam zobacz jak to robią w firmach: https://ozonus.pl/dezynfekcja/dezynfekcja-pomieszczen/
Zbyszek Żukowski

Re: Profesjonalna dezynfekcja

Post autor: Zbyszek Żukowski »

Osobisćie polecam czyszczenie parą. Super sprawa. Nie dosć, że bardzo ładnie dezynfekujemy powierzchnię, zabijamy zarazki, to usuwamy wszystkie zabrudzenia dokładniej i szybciej. Osobiście polecam myjnie parowe z Fortadora, tu macie link do ich strony https://fortador.com/pl/produkty/. Myjnie mocne, dające duży strumień pary, do tego lekkie i wydajne
Awatar użytkownika
szmek
Posty: 168
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:51

Re: Profesjonalna dezynfekcja

Post autor: szmek »

Na https://ecouse.pl/ można poczytać o zaletach zamgławiania ekologicznym preparatem z nanosrebrem cząsteczkowym. My właśnie w firmie na takie rozwiązanie się zdecydowaliśmy i mogę polecić. Środek wolny jest od substancji drażniących oraz alergizujących, jednocześnie zapewnia długotrwałą ochronę przed wirusami, bakteriami i grzybami.
anastazjam

Re: Profesjonalna dezynfekcja

Post autor: anastazjam »

Zaciekawił mnie ten preparat. Muszę o nim poczytać. Usługę, jaką jest dezynfekcja Wrocław, warto zlecić sprawdzonej firmie, która zajmuje się usługami DDD. Warto także poczytać opinie w internecie na temat danej firmy.
ODPOWIEDZ