Kawa do biura

Jak otworzyć własną knajpę? Ile kosztuje rozkręcenie biznesu w branży gastronomicznej? Od czego zacząć? Jakich dostawców wybrać?
Awatar użytkownika
Kasey
Posty: 21
Rejestracja: 05 cze 2020, 14:20

Kawa do biura

Post autor: Kasey »

Czy ktoś z Was zamawiał większe ilości kawy z palarni kawy UpCafe? Trafiłam na ten link https://upcafe.pl/kawa-do-biur/ i widzę, że jest u nich taka możliwość. A przyznaję, że prywatnie kupuję u nich kawę już od jakiegoś czasu.
Zośka12

Re: Kawa do biura

Post autor: Zośka12 »

Ja kawę kupuję online w palarni kawy Blueberry Roasters :) Całkiem niedawno trafiłam na ich stronę z polecenia koleżanki, która prowadzi własną restaurację i nawiązała z nimi współpracę w zakresie dostarczania kawy do lokalu. Takim oto sposobem nie kupuję już kawy w sklepie spożywczym, tak jak to miało miejsce od zawsze... :D Polecam każdemu znaleźć dobrą palarnię kawy.
dariąawaria

Re: Kawa do biura

Post autor: dariąawaria »

u nas jest kawiarka bialetti elettrika i dość spory wybór kaw. Najszybciek chyba schodzi rozpuszczalna, nie mam pojęcia czemu, przeciez to totalnie nie ma smaku kawy. 100000 razy bardziej wole chwilę poczekać i miec pyszne espresso zamiast takiej brązowej wody no ale cóż są gusta i gusta.
ODPOWIEDZ