Kasa do restauracji

Jak otworzyć własną knajpę? Ile kosztuje rozkręcenie biznesu w branży gastronomicznej? Od czego zacząć? Jakich dostawców wybrać?
Awatar użytkownika
cezaryna1982
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2020, 14:31

Kasa do restauracji

Post autor: cezaryna1982 »

Cześć. Jakiś czas temu w mojej restauracji zepsuła się kasa fiskalna i z tego, co wiem, nie da się jej już uratować. Dlatego muszę szukać nowej i mam nadzieję, że podpowiecie mi, gdzie taki sprzęt zamówić? ;)
Awatar użytkownika
Cecylian
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2020, 0:38

Re: Kasa do restauracji

Post autor: Cecylian »

Spory wybór kas fiskalnych jest w procash.com.pl. Maja też drukarki paragonów czy czytniki kodów kreskowych, czyli wszystko to, co przydaje się przy prowadzeniu własnej działalności. Polecam, bo ich sprzęt jest niezawodny.
Awatar użytkownika
podrickpayne
Posty: 127
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:56

Re: Kasa do restauracji

Post autor: podrickpayne »

Kiedy posiadasz własny biznes to nie zapomnij zakupić odpowiedniej kasy fiskalnej oraz drukarki a najlepiej zrób to w tej firmie https://www.centrumkas.pl/ Mają nie tylko ogromny wybór produktów z tego zakresu ale także bardzo dobre ceny wraz z usługą serwisowania. Znajdziesz tam także czytniki kodów, wagi oraz terminale kart płatniczych czyli wszystko to co pomoże prowadzić biznes.
Awatar użytkownika
klasonia
Posty: 180
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:52

Re: Kasa do restauracji

Post autor: klasonia »

A jaki model najlepiej wybrać? Totalnie nie znam się na temacie
Awatar użytkownika
szmek
Posty: 168
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:51

Re: Kasa do restauracji

Post autor: szmek »

Ciężko doradzić jaki model wybrać, bo to tak naprawdę zależy od tego czego potrzebujesz. Wybór jest naprawdę olbrzymi i jeśli chcesz przybliżyć temat technologiczny to odsyłam na https://fiskalne.com/tematy/technologie/ . Na portalu znajdziesz fachowe artykuły omawiające poszczególne modele kas fiskalnych, dzięki którym łatwiej będzie się zdecydować. Jest też sporo informacji prawnych, zatem portal na pewno do zapisania,gdyż prawo tak często się zmienia, że można się w tym wszystkim pogubić. A tak będzie pod ręką
Awatar użytkownika
inika
Posty: 106
Rejestracja: 21 maja 2019, 20:57

Re: Kasa do restauracji

Post autor: inika »

Jeśli o kasy fiskalne chodzi to warto skorzystać z pomocy specjalistów w tym zakresie. Takich znajdziesz na przykład tutaj https://www.pckf.pl/systemy-kasowe/doty ... niwersalna . Ta firma w branży jest naprawdę długie lata, więc ma ogromne doświadczenie w tym zakresie. Po zapoznaniu się z potrzebami dopasuje optymalne urządzenie. Oferują oni również wsparcie w kwestiach formalnych, jak i szkolenie w zakresie obsługi wybranego produktu.
ODPOWIEDZ