Jak zapakować spożywcze artykuły?

Jak otworzyć własną knajpę? Ile kosztuje rozkręcenie biznesu w branży gastronomicznej? Od czego zacząć? Jakich dostawców wybrać?
Awatar użytkownika
Natalaa
Posty: 30
Rejestracja: 14 sty 2019, 16:18

Jak zapakować spożywcze artykuły?

Post autor: Natalaa »

Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą drukarni opakowań foliowych BISS. Produkuje ona opakowania najwyższej jakości. Korzystałam z jej usług i bardzo polecam – zlecenie było zrealizowane terminowo i solidnie.
Awatar użytkownika
biotynka
Posty: 49
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:28

Re: Jak zapakować spożywcze artykuły?

Post autor: biotynka »

A to wszystko zazwyczaj wkładamy do kartonu. Dlatego polecam też skontaktować się z firmą, która produkuje kartony: https://www.amtkartony.pl/. Jestem pewna, że będzie to dobry wybór.
Awatar użytkownika
Bizneswoonder
Posty: 86
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:33

Re: Jak zapakować spożywcze artykuły?

Post autor: Bizneswoonder »

Jak zwykle to zależy:D Rodzajów takich artykułów jest sporo, są oczywiście specjalne opakowania dla przemysłu spożywczego, opakowania dla gastronomii i wśród takich na pewno powinniście szukać. Widziałam w firmie https://sklep.grala.com.pl/folie/rekawy-tunele-foliowe/ gdzie znalazłam idealne dla siebie tunele foliowe właśnie też specjalistyczne opakowania foliowe do takich branż. Zapoznajcie się z ich ofertą, tu możecie liczyć na bardzo dobre ceny i oczywiście zakupy hurtowe.
Awatar użytkownika
Tadek33
Posty: 236
Rejestracja: 05 wrz 2019, 23:52

Re: Jak zapakować spożywcze artykuły?

Post autor: Tadek33 »

Podzielam pozytywną opinię na temat kartonowych opakowań AMT Kartony, dlatego jak znajdziecie wolną chwilę to mam nadzieję, że zajrzyj na stronę https://www.amtkartony.pl/ gdzie znajdziecie dokładne informacje na ich temat i od razu będziecie mogli zamówić próbkę, aby przekonać się jak to z ich strony dokładnie wygląda :)
ODPOWIEDZ