inteligentny dom

Jak otworzyć własną knajpę? Ile kosztuje rozkręcenie biznesu w branży gastronomicznej? Od czego zacząć? Jakich dostawców wybrać?
Feliś23

inteligentny dom

Post autor: Feliś23 »

Wita, zamierzasz zbudować dom? Jeśli chodzi o budowe domu to nie jest to takie proste jak mogłoby się wydawać. Według mnie warto wiedzieć od czego zacząć budować dom aby wszystko dokładnie zaplanować. Takie informacje znajdziecie w internecie na różnych blogach. A może ktoś z Was wie coś na ten temat i chciałby się podzielić taką wiedzą?
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: inteligentny dom

Post autor: Tośka »

Moim zdaniem budowę domu powinno się zacząć od wyboru odpowiedniego projektu. Czy kojarzycie może taką Pracownię Architektoniczną MG Projekt? Widziałam ostatnio na jej stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/, że zamawiając tam projekt domu można otrzymać paczkę dodatków gratis ;) Co Wy na to?
Awatar użytkownika
Bizneswoonder
Posty: 86
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:33

Re: inteligentny dom

Post autor: Bizneswoonder »

No właśnie - dobre planowanie. To jest kluczem do sukcesu przy budowie domu. Najgorsze jest to, że trzeba myśleć bardzo dużo do przodu i już przy stawianiu ścian wiedzieć co gdzie ma stać, gdzie ma wisieć lampa. No ale dacie radę, na spokojnie. Z wyborem projektu warto udać się do firmy Archon. Gotowe projekty domów są dużo tańsze, a też można tak liczyć na super wsparcie ekspertów z dopasowaniem projektu, z adaptacją.
ODPOWIEDZ