Gdzie kupujecie sprzęt?

Jak otworzyć własną knajpę? Ile kosztuje rozkręcenie biznesu w branży gastronomicznej? Od czego zacząć? Jakich dostawców wybrać?
Ładny

Gdzie kupujecie sprzęt?

Post autor: Ładny »

Polecicie jakąś dobrą i rzetelną hurtownię zaopatrującą zaplecze gastronomiczne?
Awatar użytkownika
Lichon
Posty: 66
Rejestracja: 18 wrz 2019, 12:15

Re: Gdzie kupujecie sprzęt?

Post autor: Lichon »

Ja mieszkam niedaleko Łodzi i mam pod ręką hurtownię Es Gastro, ale oni też wszystkiego co jest potrzebne nie mają, więc posiłkuję się internetem.
Jak szukam czegoś to najczęściej zamawiam w netowym sklepie zaopatrującym branżę gastronomiczno-mięsną Gastrosilesia :)
Ostatnio braliśmy u nich talerze do pizzy, ale mają naprawdę mnóstwo rzeczy więc sprawdź sam https://www.gastrosilesia.pl/talerze-do ... 503,385,36
ameluś4555

Re: Gdzie kupujecie sprzęt?

Post autor: ameluś4555 »

Akurat w naszej gastronomii sprzęt jest z wielu różnych miejsc, ale ostatnio współpracowaliśmy z https://mmgastro.pl/kategoria/produkty/ ... indukcyjne , ponieważ dostarczali nam nowe kuchenki indukcyjne. Ogólnie muszę przyznać, że jesteśmy zadowoleni, bo ich oferta jest imponująca, a usługi na wysokim poziomie.
Grażyna_Grażynka

Re: Gdzie kupujecie sprzęt?

Post autor: Grażyna_Grażynka »

Może nie sprzęt, ale ja od siebie zostawię namiar na sklep, w którym zaopatrujemy się w opakowania cukiernicze do naszej paczkarni. Zawsze wszystko jest najwyższej jakości, fachowa obsługa, szybko i rzetelnie odpowiadająca na pytania i wątpliwości, łapcie link https://e-opakowania.info/44-pudelka-cukiernicze zdecydowanie warto zerknąć, jeśli prowadzicie podobny biznes.
rękaw

Re: Gdzie kupujecie sprzęt?

Post autor: rękaw »

Jak wybierałem sprzęt do gastronomii, to jeśli chodzi o zmywarkę - postawiłem bez wahania na https://www.winterhalter.com/pl-pl/
Tylko najwyższa jakość, mniejsze zużycie wody, łatwy w obsłudze panel, wydajność i ekonomia. Lepszej zmywarki niż od nich nie znajdziesz, a sprzęt warty jest swoich pieniędzy.
Awatar użytkownika
keto
Posty: 18
Rejestracja: 20 lip 2020, 8:08

Re: Gdzie kupujecie sprzęt?

Post autor: keto »

Co do Winterhalter to potwierdzam. Mamy od kilku lat i to pierwsze zmywarka, która faktycznie pomaga, a nie ciągle sprawia problemy. Duże ilości naczyń, w niektóre dni działa non stop, a mimo to zawsze wyjmujemy czyste rzeczy, nawet, jeśli wyglądały dramatycznie. I takiego sprzętu potrzebuje każdy lokal. Później okazuje się jeszcze, że maleje zużycie wody, prądu, chemii, a przy takiej skali to naprawdę robi różnicę. Ja od siebie polecam zmywarkę podblatową z serii UC. W sumie to dają w tym wszystkie sensowne rozwiązania, o których czytałem. Mamy ten sprzęt w wynajmie długoterminowym - to był dobry wybór. Widzę, jaka jest różnica w stosunku do poprzednika. Byle jaki sprzęt w gastro to kiepski pomysł.

erco oświetlenie
ODPOWIEDZ