Fajna restauracja w Łodzi

Jak otworzyć własną knajpę? Ile kosztuje rozkręcenie biznesu w branży gastronomicznej? Od czego zacząć? Jakich dostawców wybrać?
Awatar użytkownika
melike
Posty: 194
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Fajna restauracja w Łodzi

Post autor: melike »

Lubię odwiedzać z przyjaciółmi kameralne i przyjemne restauracje, w których można poczuć się jak w domu. Ostatnio wpadłam na taki lokal https://otwarte-drzwi.com/. Wszyscy chwalą ich za miła atmosferę. Słyszała, że mają bardzo dobre jedzenie z kuchni włoskiej. Byliście tam kiedyś? Polecacie na posiadówkę z przyjaciółmi?
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 318
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:23

Re: Fajna restauracja w Łodzi

Post autor: mczay »

Nie miałem okazji być w tej restauracji, koniecznie muszę do niej zajrzeć. Jeśli już o nich mowa, to w jaki sposób dokonujecie w nich rezerwacji? Ja zazwyczaj korzystam z https://zjedz.my/ (rezerwacji mogę dokonać o każdej porze dnia i nocy, nie dzwoniąc przy tym do lokalu).
Awatar użytkownika
platyna
Posty: 53
Rejestracja: 17 maja 2019, 17:41

Re: Fajna restauracja w Łodzi

Post autor: platyna »

Nie powiem całkiem fajna ta restauracja, ale ja chętnie spróbowałabym czegoś innego jeśli chodzi o kuchnię. Czytałam nawet gdzieś, że w Warszawie jest bardzo fajna restauracja Leila gdzie podają tylko i wyłącznie dania kuchni Bliskowschodniej. Myślę, że warto taką odwiedzić i spróbować jak smakuje prawdziwy humus czy falafel czyli dania charakterystyczne dla danego regionu. Także warto czasami pokusić się na coś nowego i innowacyjnego nawet jeśli chodzi o jedzenie
Awatar użytkownika
Chloe
Posty: 43
Rejestracja: 22 lip 2019, 14:27

Re: Fajna restauracja w Łodzi

Post autor: Chloe »

A sprawdziliście, czy ta restauracja jest już zarejestrowana tu: https://zjedz.my/ ?
Dla mnie to genialne rozwiązanie do rezerwacji stolików online, które niedawno odkryłam i korzystam z wielką przyjemnością z tej opcji.
Nie dość, że nie muszę czekać aż otworzą konkretną restaurację, żeby zadzwonić, tylko mogę to zrobić o dowolnej porze, w ciągu dnia, to jeszcze od razu widzę dostępność stolików i konkretne godziny, na które można dokonać rezerwacji.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 125
Rejestracja: 03 sty 2020, 14:45

Re: Fajna restauracja w Łodzi

Post autor: maksik »

A czy nie lepiej wpisać w wyszukiwarkę np. restauracja Łódź, lub np. Rzeszów? Ja jestem z Rzeszowa i mi wskazało na http://kulisy.rzeszow.pl/ gdzie opinie o tym miejscu są na prawdę pochlebne. Więc szukając miejsca na oboiad na pewno tam bym się wybrała. To samo na pewno jest w Łodzi.
Awatar użytkownika
gesalzen
Posty: 73
Rejestracja: 23 cze 2019, 19:57

Re: Fajna restauracja w Łodzi

Post autor: gesalzen »

Jak będę w Łodzi to wiem jakie miejsca warto odwiedzić. Ja za to mogę polecić Wam bardzo fajną restaurację w Warszawie i jest nią Garo Sushi gdzie zjecie nie tylko rewelacyjne sushi ale także inne dania kuchni japońskiej. Sama miałam pewne opory przed jedzeniem dania które jest z surowej ryby, ale tutaj taj jest doskonale zrobione, że chce się więcej. W dodatku restauracja ta mieści się w Forcie Służew, czyli miejscu w którym znajduje się wiele bardzo fajnych miejsc
ODPOWIEDZ