Dostawca warzyw dla przetwórstwa

Jak otworzyć własną knajpę? Ile kosztuje rozkręcenie biznesu w branży gastronomicznej? Od czego zacząć? Jakich dostawców wybrać?
Awatar użytkownika
Natka98
Posty: 182
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:41

Dostawca warzyw dla przetwórstwa

Post autor: Natka98 »

Znacie jakichś dostawców godnych uwagi? potrzebuję świeżych warzyw i marynowanych, mile widziane również jakieś gotowe pasty.
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 224
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: Dostawca warzyw dla przetwórstwa

Post autor: marian3 »

Mój znajomy produkuje gotowe dania do bezpośredniego spożycia i kilku takich dostawców już sprawdził. On stawia przede wszystkim na jakość dlatego współpracuje obecnie z takim dostawcą http://rogowski.net.pl/farsze-warzywne/ jak najbardziej ma w ofercie warzywa świeże, warzywa marynowane i gotowe farsze warzywne. Wykonują takie zgodnie z zamówieniem klienta, z określonych warzyw, mają też swoje sprawdzone. Zawsze świeże składniki, pochodzące z najlepszych upraw, kontrolowanych. Dostawy na czas, ceny w porządku. Wiele w jego przypadku zależy od warzyw właśnie, a interes kręci się bardzo dobrze, to znak że dostawy są jak najbardziej w porządku.
oliś

Re: Dostawca warzyw dla przetwórstwa

Post autor: oliś »

Interesuje mnie oznakowanie ce i czytam na ten temat wiele informacji online, ponieważ można w firmie coś takiego wykonać, aby otrzymać odpowiedni certyfikat. Na pewno już niejednokrotnie to oznakowanie widzieliście, ale nie wszyscy wiedzą, co ono oznacza.
ODPOWIEDZ