Strona 1 z 1

Filtry

: 17 cze 2020, 18:07
autor: MartinBic
Witan. Od jakiegos czasu pracuje nad swoja nowa lakiernia. Przyszedl czas na znalezienie dobrego producenta filtrow. Mysle o https://filterm.pl/ Czy ktos z was zna ta firme i moze polecic? Bede wdzieczny za odpowiedz. Pozdrawiam.

Re: Filtry

: 02 lip 2021, 10:28
autor: Miśśka
Witam. W przypadku lakierni bardzo istotne jest dbanie o czyste powietrze. Nie bez znaczenia są tutaj te wszystkie normy, do których trzeba się stosować. Z niechcianymi zanieczyszczeniami dobrze radzi sobie filtr świecowy http://www.zdpwa.com.pl/wegiel-aktywny- ... -opis.html. W filtrach wykorzystywane są nowoczesne technologie przy użyciu węgla aktywnego.

Re: Filtry

: 11 sie 2021, 0:41
autor: KarolK
Witam,co sądzicie o tym,by zainwestować w dobrej jakości filtry powietrza? Zalezy mi na tym,by oczyszczac powietrze w mieszkaniu, poniewaz moje dzieci są alergikami. Co sądzicie o tym https://zdrovi.pl/k/oczyszczacze-powietrza/sharp/ ? Chętnie poznam wasze opinie. Pozdrawiam serdecznie.

Re: Filtry

: 26 maja 2022, 22:03
autor: udano5
Przy prowadzeniu własnej lakierni, niezmiernie istotne jest zatroszczenie o odpowiedni sprzęt i akcesoria lakiernicze. Po dłuższych poszukiwaniach zdecydowałem się na rozwiązania zaproponowane przez PNEUMARK https://kompresory-pneumark.pl/pl/c/Akcesoria-lakiernicze/64 , z tego powodu polecam sprawdzić, co faktycznie mają w ofercie. W końcu jakość odgrywa tu bardzo istotną rolę, jak i jeszcze lepsza cena. Ten sprzęt bardzo spisuje się przy naszym lakierowaniu.