Strona 1 z 1

narzędzia sauter

: 18 kwie 2023, 3:58
autor: Justyn_61
Witam! Czy znacie narzędzia sauter cnc? Wydaje mi się, że wszystkie osoby, które pracowały kiedyś w przemyśle i z obrabiarkami cnc to o nich słyszały. Ponoć są świetnej jakości, zgadzacie się z tym? Pytam, ponieważ sam planuję zainwestować i chcę się dodatkowo upewnić co i jak. Skąd polecacie zamówić te narzędzia? Znacie jakiś zaufany sklep internetowy?

Re: narzędzia sauter

: 16 lip 2023, 12:58
autor: podrickpayne
Szczerze mówiąc, jeśli chodzi o narzędzia, to zawsze zamawiam przez internet. Ostatnio zajrzałem na stronę sklepu msv24.pl i Moim zdaniem mają tam naprawdę szeroki asortyment i przystępne ceny. Zerknij tam, a może akurat coś przypadnie ci do gustu

Re: narzędzia sauter

: 19 lip 2023, 15:58
autor: Markoo9
Co powiesz na maszyny do obróbki metali, które w znacznym stopniu ułatwiają pracę i pozwolą na jeszcze dokładniejsze zadbanie o kwestie praktyczności? Zachęcam do zapoznania się z propozycjami od https://polwelt.pl/ które przede wszystkim wyróżniają się dobraniem najlepszych propozycji i jakości na najwyższym poziomie.

Re: narzędzia sauter

: 30 lip 2023, 15:18
autor: danioo
Ja to sobie czasem sprawdzam, co mogę zrobić i jakie mam podpowiedzi, ale jak na razie to jestem zdania, że warto po prostu powiedzieć więcej na temat rozwiązań, jakie są dla nas idealne. No i ja się zastanawiam, czy cięcie blachy laserem jest dobrym pomysłem. Co wy na to? Jakie macie wskazówki ?