Specjalista Google - Co o nim wiemy?

Jak stworzyć stronę internetową dla Twojej firmy? Czy warto inwestować w innowacje technologiczne? Jakie smartfony dla firmy wybrać? Rozmowy o rozwiązaniach technologicznych dla biznesu.
maciś

Specjalista Google - Co o nim wiemy?

Post autor: maciś »

Czy wiecie że istnieje profesja znana jako specjalista Google adwords? Tutaj http://www.sandemo.pl/firma/jak-wybrac- ... e-adwords/ możecie sobie o tym przeczytać. Jaka jest wasza opinia na ten temat? Czy sądzicie że to ma jakiś sens? Jak nim zostać?
Tuśka

Re: Specjalista Google - Co o nim wiemy?

Post autor: Tuśka »

My również zdecydowaliśmy się na kampanie google, ale skorzystaliśmy z usług profesjonalnej firmy. Efekt przerósł nasze oczekiwania! Na stronie https://www.digitalweb.pl/kampanie-goog ... -warszawa/ można poczytać więcej na temat tego, jak skutecznie promować się w ten sposób.
Awatar użytkownika
Stefka
Posty: 66
Rejestracja: 15 kwie 2019, 10:21

Re: Specjalista Google - Co o nim wiemy?

Post autor: Stefka »

Korzystam z reklamy google ads od dawna. I wiem, że jest to skutecznie narzędzie, dzięki któremu można pozyskać wielu klientów. Ale taka reklama musi być dobrze przygotowana. Te przygotowania obejmują szereg działań - od doboru słów kluczowych, przez treść reklamy czy ustalenie stawek. A to nie jest proste. Ja swoje reklamy oddałam w ręce tego człowieka https://lembicz.pl/. Michał Lembicz dokładnie wie jak to robić więc reklamy przynoszą konwersję. Dla mnie super i jeśli szukasz specjalisty to u niego znajdziesz pomoc.
ODPOWIEDZ