Serwer do firmy, jaki?

Jak stworzyć stronę internetową dla Twojej firmy? Czy warto inwestować w innowacje technologiczne? Jakie smartfony dla firmy wybrać? Rozmowy o rozwiązaniach technologicznych dla biznesu.
Jacekś17

Serwer do firmy, jaki?

Post autor: Jacekś17 »

Przenosimy z wiadomych przyczyn firmę do Internetu. Jesteśmy na etapie tworzenia sklepu internetowego. Jednak przed przeniesieniem od dewelopera musimy wybrać serwer. Na host1.eu/vps.html jest dostępna oferta na tanie serwery wirtualne. Czy ktoś z Was z tej firmy hostingowej korzysta i może podzielić się opinią?
iść

Re: Serwer do firmy, jaki?

Post autor: iść »

Jacekś17 pisze: ↑17 kwie 2021, 10:43 Przenosimy z wiadomych przyczyn firmę do Internetu. Jesteśmy na etapie tworzenia sklepu internetowego. Jednak przed przeniesieniem od dewelopera musimy wybrać serwer. Na host1.eu/vps.html jest dostępna oferta na tanie serwery wirtualne. Czy ktoś z Was z tej firmy hostingowej korzysta i może podzielić się opinią?
ja mam zamiar korzystać
Jaś

Re: Serwer do firmy, jaki?

Post autor: Jaś »

Nie trzeba od razu kupować serwera, a można korzystać z hostingu. To wychodzi taniej a poza tym mamy wsparcie 24h, a tak musielibyśmy zatrudnić dodatkowego pracownika który by nadzorował taki serwer. Wydaje mi się że to jest lepsza opcja. Oczywiście decydując się na takie rozwiązanie jak hosting warto poczytać trochę informacji a przede wszystkim opinii na ten temat.
ODPOWIEDZ