Podpory dachowe?

Jak stworzyć stronę internetową dla Twojej firmy? Czy warto inwestować w innowacje technologiczne? Jakie smartfony dla firmy wybrać? Rozmowy o rozwiązaniach technologicznych dla biznesu.
Jacekś17

Podpory dachowe?

Post autor: Jacekś17 »

Na sikla.pl/strona-glowna-134331/serwis-134344/podpory-379633 jest dostępna oferta na podpory dachowe firmy Sikla, na którą trafiłem w wyszukiwarce. Ponieważ sezon budowy się zaczyna. Chcemy zmienić dostawcę m.in. takich elementów jak podpory dachowe. Czy ktoś z Was również wykonuje takie zlecenia i pracuje na elementach Sikla i może podzielić się opinią?
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Podpory dachowe?

Post autor: Tośka »

A w jakiej firmie zamawialiście więźbę dachową? Ja ostatnio trafiłam na ofertę firmy MG Dachy na stronie internetowej https://mgdachy.pl/transport-montaz/. Jak widać firma ta zajmuje się również transportem oraz profesjonalnym montażem takiej więźby, więc nie trzeba się o to martwić we własnym zakresie ;)
robertoń223

Re: Podpory dachowe?

Post autor: robertoń223 »

A może warto zainteresować się technologią laserową w temacie wycinania metalowych elementów? Może być to trudne do wykonania samodzielnie ale na pewno są firmy, które się tym zajmują. Ja przeczytałem o tym więcej w tym ciekawym artykule: https://www.tworzywa.org/artykuly/szczegoly/6482 Cięcie laserem daje niewyobrażalną precyzję.
ODPOWIEDZ