Drukarki 3d od AEMCA opinie

Jak stworzyć stronę internetową dla Twojej firmy? Czy warto inwestować w innowacje technologiczne? Jakie smartfony dla firmy wybrać? Rozmowy o rozwiązaniach technologicznych dla biznesu.
Awatar użytkownika
Stefka
Posty: 66
Rejestracja: 15 kwie 2019, 10:21

Drukarki 3d od AEMCA opinie

Post autor: Stefka »

Szukam drukarki 3D, którą będę mogła wykorzystać na co dzień. Nie musi być jakaś wyszukana, ale chcę, żeby miała całkiem dobrą jakość. Znajomy polecił mi ten sklep https://aemca.pl/. Mają bardzo duży wybór i ceny są przystępne. A wy co o nich uważacie? Myślicie, że AEMCA to dobry wybór? Jakie macie o nich opinie?
Awatar użytkownika
mariola94
Posty: 44
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:48

Re: Drukarki 3d od AEMCA opinie

Post autor: mariola94 »

Mój brat zamawiał u nich skaner 3D i jest zadowolony z zakupu. Na https://aemca.pl/ rzeczywiście jest duży wybór i mają sprzęt od najlepszych producentów, więc w mojej opinii jest to bardzo dobry wybór. Myślę, że można ich przetestować.
Awatar użytkownika
Alina
Posty: 10
Rejestracja: 05 lis 2019, 12:56

Re: Drukarki 3d od AEMCA opinie

Post autor: Alina »

Wiadomo, że wybór drukarki 3D trzeba przemyśleć, bo nie jest to tani sprzęt. Trzeba też się zastanowić, w jakim celu będzie wykorzystywany. Może nie trzeba kupować od razu najdroższego sprzętu. Na https://aemca.pl/ są tańsze i droższe, ale mam taką opinię, że to drogie są skierowane do specjalistycznych firm. Tam czy inaczej z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Awatar użytkownika
Izka
Posty: 14
Rejestracja: 02 lis 2019, 6:55

Re: Drukarki 3d od AEMCA opinie

Post autor: Izka »

Ja mam taką opinię, że drukarkę 3D warto kupić, jeśli mamy pewność, że będziemy jej używać, bo na jeden raz lepiej wynająć. Na https://aemca.pl/ też jest taka opcja. Z drugiej strony jakaś większa firma może potrzebować takiej drukarki na stałe. Dlatego wybór lepiej dobrze przemyśleć.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 157
Rejestracja: 23 wrz 2019, 5:36

Re: Drukarki 3d od AEMCA opinie

Post autor: pukla123 »

jesli chodzi o skaning laserowy 3d to zachęcam do kontaktu z firmą Tripiodi. Już korzystałam z usług kilku firm i ta wg mnie jest najlepsza na rynku i cenowo i jeśli chodzi o jakość wizualizacji 3d. Także ze swego doświadczenia polecam ich uslugi
ODPOWIEDZ