Centrala oddymiania - prośba o pomoc

Jak stworzyć stronę internetową dla Twojej firmy? Czy warto inwestować w innowacje technologiczne? Jakie smartfony dla firmy wybrać? Rozmowy o rozwiązaniach technologicznych dla biznesu.
Wilczyński

Centrala oddymiania - prośba o pomoc

Post autor: Wilczyński »

Cześć Wam,
Bardzo liczę na Waszą pomoc. Potrzebuję polecenia specjalistów od centrali oddymiania. Na cito! Rozmawaliśmy z zarządem o rozwiazaniach ppoż w naszej firmie i musimy je trochę przebudować, bo jesteśmy sto lat za... Centrale oddymiania to priorytet.
ważniak

Re: Centrala oddymiania - prośba o pomoc

Post autor: ważniak »

Jedynych specjalistów z tego zakresu jakich znam to firma D+H Polska i ich zdecydowanie polecam. Co do systemów oddymiania to mają też w swojej ofercie zerknij sobie https://www.dhpolska.pl/systemy/central ... iania.html. Musisz się z nimi skontaktować i uzgodnić co potrzebujesz i na kiedy. Cała instalacja musi być odpowiednio dla Was zaprojektowana.
Władysław

Re: Centrala oddymiania - prośba o pomoc

Post autor: Władysław »

Bezpieczeństwo przeciwpożarowe to podstawa, ale także konieczność. Dużo informacji ta temat systemów przeciwpożarowych można znaleźć na stronie internetowej https://kraksatmedia.com.pl/systemy-ppoz/. Znajduje się tam oferta wykonania takich instalacji.
miłoszz

Re: Centrala oddymiania - prośba o pomoc

Post autor: miłoszz »

Dobrej jakości systemy oddymiania składające się z kurtyn dymowych, klap oddymiających czy otworów napowietrzających zamówicie w firmie Rewa z okolic Rzeszowa https://www.rewa.com.pl/systemy-oddymiania Firma specjalizuje się w opracowywaniu i wytwarzaniu nowoczesnych systemów oddymiania, ma duże doświadczenie w temacie i solidnych fachowców, także warto z ich usług skorzystać, na bank będziecie zadowoleni.
ODPOWIEDZ