BHP

Jak stworzyć stronę internetową dla Twojej firmy? Czy warto inwestować w innowacje technologiczne? Jakie smartfony dla firmy wybrać? Rozmowy o rozwiązaniach technologicznych dla biznesu.
Awatar użytkownika
Kasey
Posty: 21
Rejestracja: 05 cze 2020, 14:20

BHP

Post autor: Kasey »

Bezpieczeństwo i higiena pracy - w skrócie BHP - to coś co w każdej firmie powinno działać. Niestety nie zawsze tak się dzieje. Ale każda firma może zdobyć certyfikat ISO 45001:2018 http://www.adees.net/iso_45001.php i postępować według zasad. Dla wspólnego bezpieczeństwa. U Was w firmie przestrzega się norm BHP?

berety i czapki
Awatar użytkownika
Nestor
Posty: 88
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:35

Re: BHP

Post autor: Nestor »

Oczywiście, że każda firma w tym zakresie może otrzymać odpowiedni certyfikat. Musi tylko skorzystać z oferty szkoleń na przykład Bureau Veritas https://szkolenia.bureauveritas.pl/szko ... a/otwarte/ . Mają w swoim zespole świetnych trenerów specjalizujących się w różnych dziedzinach. My akurat potrzebujemy szkolenia z zakresu energii. Mam nadzieję, że spełnią idealnie nasze oczekiwania.
Awatar użytkownika
runtek
Posty: 154
Rejestracja: 06 sie 2020, 17:00

Re: BHP

Post autor: runtek »

Szkolenia bhp Gdynia miałem wykonywane w firmie szkoleniowej https://q-hse.pl/ kursy zostały przeprowadzone bardzo ciekawie. Jestem mega zadowolony, że udało mi się trafić na tak ciekawe szkolenie.
Awatar użytkownika
biznesowy12
Posty: 117
Rejestracja: 12 maja 2020, 14:37

Re: BHP

Post autor: biznesowy12 »

Nestor pisze: ↑14 wrz 2020, 14:24 Oczywiście, że każda firma w tym zakresie może otrzymać odpowiedni certyfikat. Musi tylko skorzystać z oferty szkoleń na przykład Bureau Veritas https://szkolenia.bureauveritas.pl/szko ... a/otwarte/ . Mają w swoim zespole świetnych trenerów specjalizujących się w różnych dziedzinach. My akurat potrzebujemy szkolenia z zakresu energii. Mam nadzieję, że spełnią idealnie nasze oczekiwania.
Ja korzystałem z usług https://www.bureauveritas.pl/nasze-uslu ... i-audytowe i serdecznie Wam ich polecam. Działają w wielu branżach co pozwala na uzyskanie certyfikatów z pełnym wsparciem doświadczonych profesjonalistów.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 389
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: BHP

Post autor: falcia123 »

Najlepsze szkolenia BHP Warszawa znajdziesz pod adresem http://www.bhpdlaciebie.eu/ :) kierowane są do firmy na wszelkich poziomach i szczeblach działania, które potrzebują bardzo konkretnych działań i wskazówek, a które jednocześnie są zainteresowane nabyciem tej wiedzy w prosty i szybki sposób. Zdecydowanie warto postawić na profesjonalistów w tej dziedzinie.
Tabaczyński

Re: BHP

Post autor: Tabaczyński »

Szkolenia BHP to jedno, ale pozostaje jeszcze kwestia zakupienia odpowiednich akcesoriów, tak, żeby pracownicy byli bezpieczni. W branży takiej jak moja, bez rękawic ochronnych i bez maski nie wolno pracować. Nie ukrywam, że kupuje tego dość dużo, sprzęt się zużywa, a i pracownicy się zmieniają. Od kilku lat robię zakupy w egsystem-sklep. Mają dobre ceny, a do tego bardzo dobrą jakość. Moi pracownicy bardzo sobie chwalą zwłaszcza rękawice od nich.
Piotruś92344

Re: BHP

Post autor: Piotruś92344 »

Nie wiem czy zdajecie sobie z tego sprawę, ale w każdej firmie powinno znać się zasady bhp. Dlatego też warto wejść na https://onefire.pl/ i zapoznać się z firmą, która zajmuje się przeglądami przeciwpożarowymi.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: BHP

Post autor: KarolK »

Przestrzeganie zasad bhp w firmie na pewno jest bardzo ważne, bo w końcu nie przestrzegając ich, może dojść do nie lada tragedii. Dlatego polecam zajrzeć na https://anco.com.pl/pl/c/Z-blacha-meskie/309, gdzie można znaleźć np. buty z metalem, ale też i inną potrzebną odzież.

nasiona chia jak uzywac
marćko

Re: BHP

Post autor: marćko »

U nas nad tymi zasadami czuwają oni https://www.tarbonus.pl/pl/. Świetna współpraca. Zaufanie na 100%, Prowadza też szkolenia podwyższające kwalifikacje zawodowe.
móddke

Re: BHP

Post autor: móddke »

Na pewno w pracy jest potrzebne odpowiednie ubranie dostosowane do warunków pracy, nie wyobażam sobie teraz tych miesięcy zimowych bez mojej podgrzewanej kurtki milwaukee. Zwiększa komfort pracy, mogę się cieniej ubrać a i tak jest mi ciepło, jest na tyle dobrze uszyta, że nie czuje się krępowania ruchów
ŁukiSz

Re: BHP

Post autor: ŁukiSz »

W przypadku poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie radzenia sobie z zabezpieczeniem firmy przed pożarami to na pewno warto zwrócić uwagę na FireDom https://firedom.pl/uslugi-przeciwpozaro ... akuacyjne/ w przypadku których można liczyć zawsze na najwyższy standard przeprowadzonych szkoleń, świadczonych usług, w tym również ćwiczeń ewakuacyjnych Jednocześnie ich kadra posiada wieloletnie doświadczenie m.in byłych strażaków. Potrafią przygotować firmę narażoną na tego typu sytuacje i przygotować pracowników na tego typu problemy.
ZbyszekŁurek

Re: BHP

Post autor: ZbyszekŁurek »

Kompleksowo szkoleniami BHP zajmuje się firma http://www.wroclawbhp.pl/. Mogę ich polecić, brałem udział w takim szkoleniu wraz ze współpracownikami i powiem szczerze, bardzo merytoryczna osoba prowadziła, jednocześnie bez żadnego problemu potrafiła w ciekawy sposób przekazać wiedzę. A taka wiedza właśnie pozwala na bezpieczną pracę, spokojne wykonywanie obowiązków
Źrebak21

Re: BHP

Post autor: Źrebak21 »

Kasey pisze: ↑03 sie 2020, 5:11 Bezpieczeństwo i higiena pracy - w skrócie BHP - to coś co w każdej firmie powinno działać. Niestety nie zawsze tak się dzieje. Ale każda firma może zdobyć certyfikat ISO 45001:2018 http://www.adees.net/iso_45001.php i postępować według zasad. Dla wspólnego bezpieczeństwa. U Was w firmie przestrzega się norm BHP?
BHP to mega istotna sprawa, trzeba jednak wiedzieć jak dostosować zakład pod normy bhp. Czasami potrzebne są odwodnienia, aby zachować czystość. Sprawdźcie sobie https://www.zew-inwestycje.eu/. Tam są odwodnienia z bardzo dobrej stali.
Poleń

Re: BHP

Post autor: Poleń »

Jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie świadczonych usług BHP, ale również zabezpieczeń przeciwpożarowych to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez https://firedom.pl/atex/ocena-ryzyka-wybuchu/ u których będziecie mogli liczyć na dobre doświadczenie i jednocześnie szeroki zakres usług, aby Wasza firma oraz pracownicy byli przed takimi ewentualnościami odpowiednio chronieni oraz potrafili poradzić sobie z ewentualnymi zagrożeniami.
pchełka

Re: BHP

Post autor: pchełka »

Wiele osób, kiedy słyszy bhp w pracy to od razu kojarzy im się to z czymś nudnym, mało ciekawym, a wręcz - nieprzydatnym. I to jest błąd, gdyż takie myślenie, pozbawia wielu pracowników bardzo użytecznej wiedzy. W konsekwencji czego, pracownicy Ci nie znają swoich podstawowych praw. No i tak już na koniec tylko wspomnę, że bhp to nie tylko prawa, ale i obowiązki... które też należy znać i ich przestrzegać.

---------
jak zorganizować wywóz odpadów Poznań?
trimń

Re: BHP

Post autor: trimń »

Oczywiście, że się przestrzega, nasi pracownicy maja także szkolenia z tego zakresu. Właśnie je przeprowadza u nas firma PRO.EDU https://proedu.eu/szkolenia/szkolenia-bhp z Wągrowca. Współpracujemy z nimi od lat, a oni wciąż są tak samo dobrzy, swoja wiedzę na temat przepisów bhp cały czas uaktualniają, są ze wszystkim na bieżąco i taką właśnie wiedzę przekazują nam. To specjaliści w swojej dziedzinie. szkolenia są w dobrych cenach, polecam,
ułanka

Re: BHP

Post autor: ułanka »

Jak interesujesz się szkoleniami BHP to polecam Ci udac sie tutaj https://www.bhp-center.com.pl Moja znajoma całkiem niedawno potrzebowała przejśc szkolenie BHP i korzystała z tej oferty. Są bardzo dobrą firmą z której moja znajoma była naprawdę bardzo zadowolona.
Matuś44

Re: BHP

Post autor: Matuś44 »

Hej! Ostatnio zamówiłem rękawice robocze na https://bhptechnik.pl/rekawice-robocze-22. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ich wykonaniem i tym, że nic się z nimi nie dzieje. Poleciłem je moim znajomym i są również pod ogromnym wrażeniem ich jakości. A wy zamawialiście rękawice z tej strony?
FilipWeź

Re: BHP

Post autor: FilipWeź »

My zdecydowaliśmy się na nawiązanie współpracy z firmą BHP http://www.bhpdlaciebie.eu/ którzy działają na terenie Warszawy. W mojej opinii to bardzo dobry kierunek, ponieważ to najlepsi specjaliści z których usług również korzystamy i jesteśmy na ten moment zadowoleni i na pewno nie zamierzamy rezygnować z tej współpracy. Przede wszystkim swoich usług nie ograniczają wyłącznie do szkoleń, ale jednocześnie pomagają nam w ocenach ryzyka, audytach analiz i przygotowanych instrukcjach. Wszystko od A do Z :)
Ełka

Re: BHP

Post autor: Ełka »

Niby na rynku znajdziecie sporo firm oferujących instruktaż BHP, jednak nie każdy potrafi przekazać wiedzę. W firmie Renmak trafiliśmy na ludzi, którzy z pasją podchodzą do wykonywanej pracy i w trakcie szkoleń efektywnie przekazują wiedzę. Możecie zajrzeć na ich stronę http://renmak.pl/szkolenia/szkolenie-ws ... az-ogolny/ i tam znajdziecie więcej informacji oraz namiary na nich. Zdecydowanie warto nawiązać współpracę.
małaszyński

Re: BHP

Post autor: małaszyński »

W sprawie szkoleń bhp to w Sosnowcu sprawdzi wam się firma BHP Inka https://bhp-inka.pl/o-firmie/ Co więcej - wykonują też instrukcje bezpieczeństwa pożarowego czy ich aktualizacje a także instrukcje ogólne i stanowiskowe BHP. Doskonale się u nas sprawdzają, sa solidni, profesjonalni, mają świetnych instruktorów bhp i rozsądne ceny.
Elemidiś

Re: BHP

Post autor: Elemidiś »

Jako że jestem właścicielem dużej hali produkcyjnej, zasady bezpieczeństwa są dla mnie priorytetem. Uważam, że to na mnie spoczywa odpowiedzialność za odpowiednie warunki, w jakich pracują zatrudnione przeze mnie osoby. Dlatego regularnie przeprowadzany jest u mnie audyt oraz ocena bezpieczeństwa maszyn i ryzyka zawodowego. Zawsze kontaktuję się w tej sprawie z firmą SKILLS4U z Tychów: http://skills4u.pl/oferta/audyty-bhp/ Znam ich i wiem, że wykonują swoją pracę dokładnie, dlatego gdy mówią, że wszystko jest w porządku to mam pewność, że mogę spać spokojnie.
źlemimówi

Re: BHP

Post autor: źlemimówi »

Jak dobrze podejść do tematu BHP w firmie dowiemy się od https://sqda.pl/szkolenie-elearning-sta ... obotnicze/ , to profesjonalne szkolenia, właśnie dla firm. Sam kurs pozwoli zgłębić podstawy związane z bezpiecznym stanowiskiem nasze pracy. To poważne zagrożenie, szczególnie na produkcji - tam najczęściej dochodzi do trudnych i niebezpiecznych sytuacji.
duśka

Re: BHP

Post autor: duśka »

A wiecie jak działają dynamometry? Jeśli nie, to myślę, że warto na spokojnie się tutaj https://www.bhp-gabi.pl/a111,jak-dziala ... sluza.html rozejrzeć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, które mogą okazać się bardzo przydatne. Poczytajcie sobie na ten temat.
mrówka

Re: BHP

Post autor: mrówka »

Wiecie co, jeśli chodzi o mnie, to ja staram się bardzo rygorystycznie przestrzegać zasad bhp w mojej firmie. Ostatnio nawet zamówiłam nowe kaski ochronne na stronie sklepu https://drogowe.com.pl/kaski-ochronne-c-32.html W końcu udało mi się znaleźć coś, co w pełni odpowiadało moim wymaganiom. Cena była bardzo atrakcyjna, więc to dodatkowy plus.
Fortała

Re: BHP

Post autor: Fortała »

Szkolenia BHP są niezwykle ważne, gdyż po prostu pozwalają na to, aby podnieść poziom wiedzy i po prostu uniknąć problemów. A każde unikanie wypadków w pracy jest na wagę złota. Polecam współpracę z firmą szkoleniową https://dbbhp.pl/. Mają dobrą ofertę, normalne ceny, do tego oczywiście również szkolenia są jak najbardziej merytoryczne
Szymuś

Re: BHP

Post autor: Szymuś »

Prowadzimy z mężem dużą firmę i mamy wielu pracowników, więc BHP to u nas temat w zasadzie codzienny. Często pojawia się ktoś nowy, kogo trzeba przeszkolić i zapewnić mu odpowiednie buty, kask czy rękawice ochronne. Poza tym oczywiście takie rzeczy się zużywają, więc zamawiamy tego bardzo dużo, co oznacza spore wydatki. W zeszłym roku postanowiłam znaleźć firmę, która zapewni nam szeroką ofertę akcesoriów BHP w dobrej jakości ale też i w dobrych cenach. Tak trafiłam na [url]https://www.egsystem- sklep.pl/[/url] Złożyłam już u nich kilka zamówień i za każdym razem byliśmy bardzo zadowoleni z jakości i z ceny.
karnówski

Re: BHP

Post autor: karnówski »

Polecam zająć się szkoleniem BHP. Niezmiernie pomocni na tym polu w naszym przypadku okazali się https://www.szkoleniabhpgoleniow.pl/uslugi . Kawał konkretnej roboty, przez co zarówno ja jak i moi pracownicy odebraliśmy solidne szkolenie na wypadek przeróżnych sytuacji, jakie mogłyby mieć miejsce w pracy.
matuszyński

Re: BHP

Post autor: matuszyński »

Jeśli chodzi o ochronne rękawice gumowe to mam dla was dobry namiar – tego rodzaju rękawice oferuje w rozsądnych cenach producent artykułów gumowych i silikonowych firma Larkis https://larkis.pl/produkty/ochronne-rek ... mowe/antek U nas w firmie w użytku są ich rękawice Antek, to porządnej jakości rękawice, są wytrzymałe, szczelne, odporne na ścieranie i rozdzieranie, także dobrze nam służą w praktyce, zdecydowanie mogę wam je doradzić.
Marysiński

Re: BHP

Post autor: Marysiński »

móddke pisze: 15 sty 2021, 19:51 Na pewno w pracy jest potrzebne odpowiednie ubranie dostosowane do warunków pracy, nie wyobażam sobie teraz tych miesięcy zimowych bez mojej podgrzewanej kurtki milwaukee. Zwiększa komfort pracy, mogę się cieniej ubrać a i tak jest mi ciepło, jest na tyle dobrze uszyta, że nie czuje się krępowania ruchów
Zgodzę się. Dlatego jeśli chodzi o artykuły BHP, sprzęt ppoż. oraz wysokogatunkową odzież roboczą to my regularnie zaopatrujemy się w sklepie internetowym Delta BHP https://deltabhp.com.pl/sklep/ Mają bardzo szeroki wybór produktów a wszystko co u nich zamówiliśmy jest solidnej jakości i dobrze nam służy. Dodam, że firma oferuje też wykonanie nadruków i haftów na ich ubraniach (sitodruk farbą lub flock z sitem). Zdecydowanie mogę wam ich doradzić.
ódar

Re: BHP

Post autor: ódar »

Także i my zdecydowaliśmy się w końcu na szkolenia BHP dla naszych pracowników. Ich realizacją zajęli się BHP PROPER , będący całkowitymi specjalistami w swojej dziedzinie. Przekazana wiedza z pewnością zostanie wykorzystana na wypadek kłopotów w naszej firmie. Pracownicy powinni być przygotowani na różne wypadki oraz na to, jak sobie z tym radzić. Przekazana wiedza całkowicie sprostała moim wymogom na tym polu, także i Wy powinniście sprawdzić, co faktycznie jest dostępne w tej ofercie. Zdecydowanie zalecam ruszyć w tym kierunku.
UTARG80

Re: BHP

Post autor: UTARG80 »

Na pewno istotne jest zdobycie specjalistycznej wiedzy z zakresu BHP, która to pozwoli na radzenie sobie w sytuacjach wymagających pomocy, czy interwencji pracowników. Na terenie firmy może się wydarzyć wiele wypadków, które to mogą wpłynąć na czyjeś zdrowie lub życie. Zakład Doskonalenia Zawodowego ZDZ z Łodzi odpowiadał za przeprowadzenie takiego eventu pośród moich pracowników. Aktualnie są oni należycie przeszkoleni, na wypadek przeróżnych sytuacji. Taka wiedza w pigułce to była konieczność.
ODPOWIEDZ