Aplikacje do zakładania stron internetowych?

Jak stworzyć stronę internetową dla Twojej firmy? Czy warto inwestować w innowacje technologiczne? Jakie smartfony dla firmy wybrać? Rozmowy o rozwiązaniach technologicznych dla biznesu.
ZającPoziomka

Aplikacje do zakładania stron internetowych?

Post autor: ZającPoziomka »

Dzień dobry,
jestem świeżo po założeniu własnej firmy, to docelowo bardziej sklep internetowy, ale produkty będę sprzedawał na Allegro. Chciałbym jednak założyć również stronę mojej firmy, nawet jeśli nie będzie na niej możliwości zakupu. Chciałbym po prostu podkreślić wiarygodność, że naprawdę istnieje, gdzie się znajduje i kto jest pracownikiem. Mam bardzo ograniczony budżet więc zależałoby mi na tym, żeby taką stronę zrobić samodzielnie. Czy są jakieś narzędzia czy portale, które mi to umożliwią? Nie chcę fajerwerków. Zależy mi na schludności i przejrzystości.



----------------
Godziny otwarcia placówek pocztowych
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 125
Rejestracja: 03 sty 2020, 14:45

Re: Aplikacje do zakładania stron internetowych?

Post autor: maksik »

Obecnie jednym z naprawdę prostych rozwiązań jest WordPress i daje dużo możliwości. Dodatkowo jest darmowy. Jednak należy pamiętać, że pod taką stronę musisz mieć również serwer i domenę. Jednak domenę wykupuje się raz na rok a serwer można co miesiąc gdzie koszty nie są duże. Na host1.eu jest specjalny serwer dla Word Press właśnie. Zobacz, bo to nie są duże koszty.
Awatar użytkownika
suziak
Posty: 34
Rejestracja: 01 cze 2020, 10:20

Re: Aplikacje do zakładania stron internetowych?

Post autor: suziak »

Nie znam takich aplikacji, ale zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty https://bezpiecznywordpress.pl/ ponieważ stronę mam od niedawna, a poczytałem trochę o bezpieczeństwie w internecie i wydaje mi się, że warto byłoby ją dobrze zabezpieczyć. W sumie to możecie napisać w jaki sposób wy chronicie dane ze swoich stron internetowych.
ODPOWIEDZ