Antywirus-jaki?

Jak stworzyć stronę internetową dla Twojej firmy? Czy warto inwestować w innowacje technologiczne? Jakie smartfony dla firmy wybrać? Rozmowy o rozwiązaniach technologicznych dla biznesu.
łania

Antywirus-jaki?

Post autor: łania »

Cześć, mam pytanie jak w tytule. W jaki antywirus warto zainwestować? Możecie coś polecić? Muszę podjąć jakąś decyzję w tym temacie a nie mam o tym tak naprawdę pojęcia. Z góry dzięki za pomoc.
Cichosław3718

Re: Antywirus-jaki?

Post autor: Cichosław3718 »

Nie znam zbyt wiele programów antywirusowych. Z tego co wiem to na stronie https://www.kaspersky.pl/ możecie znaleźć spory wybór przeróżnych programów antywirusowych na różne sprzęty.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Antywirus-jaki?

Post autor: KarolK »

Cześć, osobiście uważam, że warto zdecydować się na antywirus, który przoduje na czele rankingów branżowych. Aktualnie takim jest np. bitdefender https://bitdefender.pl/. Przez większość z nich, uznawany jest za najlepszy dostępny antywirus, dlatego polecam Ci zajrzeć i trochę o nim poczytać.
kłacz

Re: Antywirus-jaki?

Post autor: kłacz »

łania pisze: ↑10 lis 2020, 14:51 Cześć, mam pytanie jak w tytule. W jaki antywirus warto zainwestować? Możecie coś polecić? Muszę podjąć jakąś decyzję w tym temacie a nie mam o tym tak naprawdę pojęcia. Z góry dzięki za pomoc.
ja też szukam czegoś naprawdę dobrego i sprawdzonego dla siebie
Awatar użytkownika
focus
Posty: 73
Rejestracja: 21 lut 2020, 11:19

Re: Antywirus-jaki?

Post autor: focus »

Mój telefon był już raz zhakowany dlatego teraz już się pilnuję i mam antywirusa i odpowiednią aplikację która mnie przed tym zabezpiecza. Możesz o niej poczytać w tej http://beauty-women.pl/warto-zdecydowac ... munikator/ bardzo ciekawej publikacji.
ODPOWIEDZ