System do monitoringu GPS - flota

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Rubęs

System do monitoringu GPS - flota

Post autor: Rubęs »

Witam!
Przychodzę do Was z takim pytaniem, a mianowicie czy prowadząc swoją firmę transportową korzystacie z systemów do monitoringu GPS, jeśli tak to co na ich temat sądzicie i czy jesteście zadowoleni oraz oczywiście na jakie rozwiązania stawiacie jeżeli rozrasta się Wam flota?
Suboń

Re: System do monitoringu GPS - flota

Post autor: Suboń »

Na pewno warto tutaj wykorzystać system do monitoringu GPS i jeżeli potrzebujecie naprawdę dobrego rozwiązania polecanego przez szerokie grono firm, które naprawdę wpływa na zwiększanie wydajności pracy jednocześnie ograniczając wydatki to warto przetestować Flotman który u nas jest już od kilku miesięcy. Przede wszystkim daje duże możliwości pozyskiwania dodatkowych zleceń, codziennego automatycznego raportowania, czy również łatwości odczytu zdalnie danych z tachografu.
Vertoł

Re: System do monitoringu GPS - flota

Post autor: Vertoł »

Bardzo dobra propozycja i tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika odnośnie systemu Flotman i jak najbardziej warto na nich postawić ponieważ daje duże możliwości kontroli pracy, zarządzania baza klientów i jednocześnie ograniczania zbędnych wydatków. Jestem zadowolony, a mamy już 10 samochodów ciężarowych w ciągłym ruchu także bez takiego rozwiązania na pewno wkradałby się chaos.
Doboł

Re: System do monitoringu GPS - flota

Post autor: Doboł »

Interesujące muszę przyznać, bo jeszcze o takich rozwiązaniach nie słyszałem do końca. Co prawda dopiero mamy 3 samochody we flocie, ale będziemy starali się rozwijać także na pewno przejrzę dostępne możliwości i czy realnie będzie nam mógł pomóc to się okaże. Natomiast dzięki za konkrety!
Astoń

Re: System do monitoringu GPS - flota

Post autor: Astoń »

Odnośnie firmy transportowej i jej rozwoju myślę, że system flotman to jak najbardziej dobry kierunek żeby jednak się rozwijać i jednocześnie docierać do nowych klientów rozwijającym tym samym skrzydła w biznesie. My długo rozglądaliśmy się za opcjami jakie warto wprowadzić do naszego biznesu i tutaj rzeczywiście porządny system do monitoringu gps przynosi realne korzyści zwiększając efektywność pracy, ograniczając wydatki i też m.in integrację z giełdami zleceń.
Mozoł

Re: System do monitoringu GPS - flota

Post autor: Mozoł »

Interesujący temat i tez uważam, że jeżeli już rozglądacie się za skutecznymi rozwiązaniami w zakresie zarządzania firmą zajmująca się transportem, ale również wynajmem samochodów, czy maszyn budowlanych to wprowadzenie takiego systemu do monitoringu gps pozwoli także jednak zabezpieczyć sie przed ewentualnymi kradzieżami.
ŁukaszMis

Re: System do monitoringu GPS - flota

Post autor: ŁukaszMis »

Astoń pisze: ↑03 maja 2021, 17:31 Odnośnie firmy transportowej i jej rozwoju myślę, że system flotman to jak najbardziej dobry kierunek żeby jednak się rozwijać i jednocześnie docierać do nowych klientów rozwijającym tym samym skrzydła w biznesie. My długo rozglądaliśmy się za opcjami jakie warto wprowadzić do naszego biznesu i tutaj rzeczywiście porządny system do monitoringu gps przynosi realne korzyści zwiększając efektywność pracy, ograniczając wydatki i też m.in integrację z giełdami zleceń.
Mam podobne spostrzeżenia w tym zakresie i rzeczywiście, jeśli chodzi o dużą flotę samochodów w firmie to na pewno warto wykorzystać taką opcję. Trzymam kciuki i oby biznes się dobrze rozwijał!
Doboł

Re: System do monitoringu GPS - flota

Post autor: Doboł »

I bardzo dobrze, ponieważ również korzystamy właśnie z tego typu rozwiązania czyli systemu flotman który daje duże możliwości dla lepszego prowadzenia biznesu, zarządzania flotą i jednocześnie poprawy efektywności co też oczywiście pozwala zwiększać zarobki i obniżać wydatki.
łodziński45

Re: System do monitoringu GPS - flota

Post autor: łodziński45 »

Korzystam i polecam - dużo łatwiej zarządza mi się pracownikami i kontroluje bieżące zlecenia, gdy mam stały podgląd tego, na jakim etapie jest poszczególny transport. Korzystam z systemu Geotab od firmy Karson Technology i bardzo sobie go chwalę, mam dostęp do wszystkich niezbędnych informacji na temat położenia kierowcy, więc w razie, gdyby coś się stało, mogę od razu zareagować i wysłać kogoś na miejsce. Jeżeli ktoś zastanawia się nad takim rozwiązaniem to uwierzcie mi, naprawdę warto dać mu szansę, nie pożałujecie. Ja już na ten moment nie wyobrażam sobie pracować "na ślepo".
ODPOWIEDZ