Identyfikatory dla firm

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Awatar użytkownika
Riana
Posty: 37
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:39

Identyfikatory dla firm

Post autor: Riana »

Identyfikatory w każdej firmie znacznie ułatwiają kontakty międzyludzkie. Warto więc pomyśleć o tym, aby zamówić je też do swojej firmy. Na stronie http://www.laminars.pl/ znajdziecie bardzo dobrą ofertę.

język angielski dla dzieci online
Awatar użytkownika
tosiami
Posty: 51
Rejestracja: 08 lut 2019, 12:40

Re: Identyfikatory dla firm

Post autor: tosiami »

Identyfikatory, tak jaj wizytówki , są elementami rozpoznawalności marki. Żeby móc je zamówić i jednocześnie dać się poznać klientom, ważne jest sprawne zbudowanie naszego wizerunku poprzez elementy takie jak identyfikacja wizualna http://www.michalpieczynski.pl/ . W skrócie można powiedzieć, że są to wszystkie elementy graficzne kojarzone z naszą firmą. To , jak je wykorzystujemy to inna sprawa. Ważne jest odpowiednio zaprojektowane logo, które można na wizytówkach umieścić finalnie.
Awatar użytkownika
melike
Posty: 194
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: Identyfikatory dla firm

Post autor: melike »

Zdecydowanie tak. Niezależnie od tego czy będą to identyfikatory, wizytówki czy teczki ofertowe - warto dbać o jednolitość przekazu. Dobrze jest też mieć sprawdzonego dostawcę takich elementów. Ja mogę zaproponować drukarnię Diamond Druk https://www.diamond-druk.pl/ . Mają dobre ceny i szybko realizują zamówienia.
Natalia

Re: Identyfikatory dla firm

Post autor: Natalia »

Dzisiejsza poligrafia pozwala na przygotowanie naprawdę ciekawych rozwiązań w dziedzinie identyfikatorów dla firm jak i samej identyfikacji wizualnej.
Efektowne logo, materiały marketingowe w spójnej kolorystyce, atrakcyjna strona www… Wszystkie te elementy to tak naprawdę wizytówka każdego biznesu. Potencjalny klient ocenia rzetelność i profesjonalizm firmy na podstawie pierwszego wrażenia. Ten fakt zaczyna rozumieć coraz więcej przedsiębiorców.
Powstanie identyfikacji jest też poprzedzone określeniem grupy odbiorców i poznaniem specyfiki danej branży, tak by podkreślić jej auty i unikatowe cechy. Wszystkie elementy systemu mają ogromny wpływ na rozpoznawalność i profesjonalny wizerunek marki i nigdy nie są wybierane przypadkowo.
Sama analiza marki i branży jest czasochłonnym procesem. Wstępne założenia trzeba często weryfikować i zmieniać koncepcję, powstają różne wersje, które wymagają akceptacji klienta. Oczywiście inaczej wygląda praca od podstaw, np. dla startupu czy dla firmy, która chce jedynie odświeżyć wypracowany już wizerunek.

Najpopularniejsze identyfikatory to:
- Identyfikator prostokątny z plexi z nadrukiem UV
- Identyfikator prostokątny aluminiowy z nadrukiem sublimacyjnym
- Identyfikator aluminiowy z okienkiem z nadrukiem sublimacyjnym,
- Identyfikator prostokątny mosiężny z nadrukiem UV,
Popularne są również produkty ekologiczne:
- Identyfikator drewniany z okienkiem grawerowany
- Identyfikator drewniany z okienkiem z nadrukiem UV
- Identyfikator drewniany bejcowany z okienkiem grawerowany
- Identyfikator prostokątny drewniany z grawerem
- Identyfikator drewniany dowolnego kształtu z grawerem

My w naszej firmie od dłuższego czasu korzystamy z pomysłów i projektów sprawdzonej firmy. :lol:
ODPOWIEDZ