Gdzie po odzież roboczą

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Awatar użytkownika
więcesław71
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2021, 17:03

Gdzie po odzież roboczą

Post autor: więcesław71 »

Witajcie moi drodzy. Podpowiedzcie mi, gdzie najlepiej jest kupować ubrania robocze? Wpadł mi w oko niejeden sklep z odzieżą bhp online i muszę przyznać, że oferty są znacznie lepsze niż stacjonarnie. Może też zwróciliście na to uwagę? Szczerze mówiąc, nie zdziwiłbym się.
Maxiś

Re: Gdzie po odzież roboczą

Post autor: Maxiś »

Jak prowadzimy firmę, to zdecydowanie bardzo dobrym i praktycznym rozwiązaniem jest po prostu współpraca z dobrym sklepem, który oferuje odzież roboczą oraz tym podobne wyposażenie. W http://pirat.waw.pl/ znajdziemy taką ofertę. Ceny jak najbardziej dobre, zastosowanie praktyczne, do wykorzystania naprawdę w różnych firmach
Maurycy9876

Re: Gdzie po odzież roboczą

Post autor: Maurycy9876 »

Ja przy kupowaniu odzieży roboczej od razu zwracam też uwagę na to, czy można na niej naszyć albo nadrukować logo firmy. Może moja działalność nie jest zbyt duża, ale zawsze to jakiś rodzaj reklamy. I najlepiej, gdy jest tak, jak w sklepie https://sklep-logos.pl/, gdzie od razu można zamówić nadruk.
Z doświadczenia wiem, że kiedy najpierw zamawiałem czystą odzież w jednym sklepie, a potem dodatkowo nadruki w innym, koszty były większe. Nie mówiąc już o tym, ile wtedy czasu traciłem na dojazdy, dowożenie projektu, odbiór ubrań itp.
ODPOWIEDZ