Gaśnice i znaki ewakuacyjne

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Awatar użytkownika
Idzi88
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2020, 14:07

Gaśnice i znaki ewakuacyjne

Post autor: Idzi88 »

Witajcie.
Do nowo wybudowanego biurowca potrzebujemy zakupić kilka gaśnic i znaków ewakuacyjnych. Czy polecacie skorzystać z usług firmy Budra? Macie jakieś doświadczenie we współpracy z nimi?
Awatar użytkownika
Ginter-92
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2020, 0:02

Re: Gaśnice i znaki ewakuacyjne

Post autor: Ginter-92 »

Firma ma w sprzedaży najpopularniejsze rodzaje gaśnic, znaki ewakuacyjne, ale też hydranty. Oczywiście autoryzowane i z licencją, więc jak najbardziej polecam. Możecie mieć pewność, że dzięki temu budynek będzie odpowiednio zabezpieczony.
Michał34

Re: Gaśnice i znaki ewakuacyjne

Post autor: Michał34 »

Niestety nie znam tej firmy. Osobiście zamówiłem gaśnice, szafki hydrantowe, koce oraz drzwi przeciwpożarowe od firmy https://www.gaspozbis.pl. Dysponują szerokim asortymentem, profesjonalną obsługą klienta oraz konkurencyjnymi cenami. Sądzę, że znajdziesz tam wszystkie potrzebne produkty.
młyśka

Re: Gaśnice i znaki ewakuacyjne

Post autor: młyśka »

Jeśli chcecie dobrą gaśnicę, musicie szukać sprawdzonego źródła. Ja akurat dobrą i atestowaną gaśnicę kupiłam w firmie https://www.gasnice-chelm.pl/gasnice-i- ... nicze.html . Podpowiedzieli w wyborze i wytłumaczyli, jak prawidłowo obsługiwać wybrany produkt. Mogłam liczyć na kompetentną i uprzejmą obsługę.
ODPOWIEDZ