Zwrot podatku

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
burek
Posty: 217
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:28

Zwrot podatku

Post autor: burek »

Jeśli pracujemy zagranicą nawet kilka miesięcy, to możemy odzyskać nadpłacony podatek. Państwo takie jak Niemcy, wypłaca także zasiłek rodzinny. Wystarczy spełniać konkretne warunki i złożyć odpowiedni wniosek. Możemy zwrócić się o pomoc do https://all-tax.pl/zwrot-podatku-niemcy którzy specjalizują się w tego typu sprawach.
Awatar użytkownika
sarenka
Posty: 78
Rejestracja: 21 sie 2019, 20:58

Re: Zwrot podatku

Post autor: sarenka »

To prawda możemy na anglia zwrot podatku, tylko trzeba dowiedzieć się jak wyglądają poszczególne procedury i co trzeba załatwić. Ale to nie problem, ponieważ na stronie https://www.tax-pol.pl/uslugi/wielka-br ... -brytanii/ znajdziecie w tym zakresie odpowiednie porady, możecie tam skontaktować się ze specjalistami.
Awatar użytkownika
WojtekK
Posty: 58
Rejestracja: 26 lip 2019, 19:29

Re: Zwrot podatku

Post autor: WojtekK »

Hej. Podpowie mi ktoś może jak mam dostać zwrot podatku z Belgii? Byłem zatrudniony poza krajem przez półtora roku więc powinienem już się kwalifikować pod zwrot. Przydałby się jakiś zastrzyk gotówki w nowym roku. Liczę na waszą pomoc.
Awatar użytkownika
Nestor
Posty: 87
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:35

Re: Zwrot podatku

Post autor: Nestor »

Jestem bardzo zainteresowana takim zwrotem podatku i nawet mam polecone biuro, do którego jak najszybciej się zgłoszę. Jest to firma Podatki Meritum https://www.podatkimeritum.pl/ . Gdyby nie znajoma to w ogóle bym nie wiedziała, że o takie pieniądze można się starać. Nie mam doświadczenia, jeśli chodzi o takie przepisy. Liczę, że otrzymam sporą kwotę dzięki tej firmie.
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Zwrot podatku

Post autor: Tośka »

A skoro już o pracy za granicą mowa, to czy opłaca się Waszym zdaniem wyjechać do Niemiec do pracy jako dekarz? Mój mąż znalazł taką ofertę na stronie https://polandworkforce.com/spawacz-poc ... niemczech/ i się nad nią zastanawia... jak sądzicie? Macie z tym jakieś doświadczenia?
Awatar użytkownika
kielich02
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2020, 12:57

Re: Zwrot podatku

Post autor: kielich02 »

Aby uzyskać jak najwięcej zwrotu podatku to trzeba mieć bardzo dobrą księgową. Korzystam z: http://szybkafaktura.pl/ksiegowosc-online.php i jestem bardzo zadowolony :)
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 221
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: Zwrot podatku

Post autor: marian3 »

Interesuje mnie jakie rozliczenia wykonują marynarze za swoją pracę, z tego co czytam to podatki marynarskie to trudne zagadnienie i nie każda kancelaria prawna podejmie się wytłumaczenia obowiązujących przepisów. Także nie dość, że sama praca to poświęcenie to jeszcze po powrocie można mieć problem by się z niej rozliczyć z Urzędem Skarbowym.
Łucja

Re: Zwrot podatku

Post autor: Łucja »

Mój epizod pracy w UK nie był długi, ale i tak musiałam się z niego rozliczyć. Początkowo się tym nie przejmowałam, ale okazało się, że nie jest to wcale takie proste. Próbowałam zrobić to sama, ale nie udało mi się. Wtedy znalazłam artykuł https://www.tax-pol.pl/ile-trzeba-czeka ... atku-z-uk/ i dzięki niemu udało mi się wypełnić wszystkie potrzebne dokumenty bez problemu.
ODPOWIEDZ