Urządzenie do liftingu twarzy Qtera.

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Mikołajka

Urządzenie do liftingu twarzy Qtera.

Post autor: Mikołajka »

Jestem w trakcie kupowania urządzeń do swojego gabinetu. Aktualnie potrzebuje sprzętu do liftingu twarzy. Dużo dobrego czytałam o urządzeniach marki Qtera. Czy ktoś z was ma go w swoim gabinecie i mógłby mi napisać tutaj krótką recenzję, czy to dobry zakup?
Ruś

Re: Urządzenie do liftingu twarzy Qtera.

Post autor: Ruś »

Pracowałam na Qtera i byłam bardzo zadowolona. Polecam zamówić go pod tym adresem https://ifapro.pl/qtera-rf/ ponieważ mają świetny pakiet startowy. Pakiet ten zawiera profesjonalne szkolenie z obsługi urządzenia oraz pełną wiedzę proceduralną niezbędna do wykonywania zabiegów.
Iluś

Re: Urządzenie do liftingu twarzy Qtera.

Post autor: Iluś »

Czy wiecie jak wygląda gwarancja na takie urządzenie oraz ile trzeba czekać na dostawę? Jestem bardzo zainteresowana tym urządzeniem, jednak dopiero planuje zakup w okresie letnim, myślę, że tak około czerwca. Sprawdzałam specyfikacja i jest bardzo dobra, dlatego zwróciłam na Qtere uwagę.
Ulśia

Re: Urządzenie do liftingu twarzy Qtera.

Post autor: Ulśia »

Iluś, wejdź na ich stronę https://ifapro.pl/qtera-rf/ i się z nimi skontaktuj. Tam uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania i przy okazji, przedstawią Ci ofertę. Być może, będziesz mieć możliwość przetestować urządzenie przed zakupem. Osobiście uważam, że Qtera jest świetna ;)
Łucja

Re: Urządzenie do liftingu twarzy Qtera.

Post autor: Łucja »

Tutaj nie ma się nad czym zastanawiać. Qtera, jest świetnym urządzeniem, z którego klientki oraz Ty będziecie zadowolone. Zabiegi na nim mają dużą skuteczność, dlatego klientki polecają je swoim koleżanką. Dzięki temu, grono klientek znacznie się poszerza.
ODPOWIEDZ