Szkoła jazdy

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
Jola
Posty: 45
Rejestracja: 10 sty 2019, 10:45

Szkoła jazdy

Post autor: Jola »

Uważam, że takie miejsca jak szkoła jazdy najlepiej wybierać z polecenia. Dlatego jeśli chodzi o Łódź to śmiało mogę polecić szkołę jazdy Pałgan. Tutaj zapoznacie się bliżej z ich ciekawą ofertą: http://palgan.pl/. Moim zdaniem będzie to bardzo dobry wybór.
Awatar użytkownika
gregorx1
Posty: 5
Rejestracja: 30 cze 2019, 18:21

Re: Szkoła jazdy

Post autor: gregorx1 »

Takie usługi bardzo szybko i łatwo się szuka. Ja zawsze sprawdzam opinię i wybieram najlepiej.
Żyjemy tak jak śnimy – samotnie.
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 348
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Szkoła jazdy

Post autor: sefka »

Jeśli również będziecie potrzebowali pomocy w zakresie wyboru szkoły jazdy w Częstochowie, to ze swojej strony polecam również zwrócić uwagę na Szkoła jazdy częstochowa w której sama robiłam prawo jazdy rok temu i szczerze mogę ich polecić ze względu na organizację, cenę jak i podejście instruktorów.
Awatar użytkownika
Tadek33
Posty: 236
Rejestracja: 05 wrz 2019, 23:52

Re: Szkoła jazdy

Post autor: Tadek33 »

Natomiast w Poznaniu ze swojego doświadczenia zdecydowanie mogę polecić Ci, abyś zwrócił uwagę na szkołę jazdy OSK Pegaz która wyróżnia się na tle konkurencji bardzo dobrze zestawioną ofertą, instruktorami z dużym doświadczeniem oraz dobrze przygotowaną flotą samochodów. Też nie przeciągają kursu i przyjmują optymalną ilość kursantów, dzięki czemu zrobiłem cały kurs naprawdę sprawnie bo w dwa, trzy miesiące i oczywiście w tym za pierwszym podejściem zdałem teorię oraz praktykę.
Awatar użytkownika
Sebek57
Posty: 135
Rejestracja: 10 wrz 2019, 10:28

Re: Szkoła jazdy

Post autor: Sebek57 »

Natomiast szukając dobrej szkoły jazdy w Poznaniu to ja jestem zdecydowanym zwolennikiem https://prawojazdy-poznan.com.pl/ ponieważ sam robiłem u nich kurs i również moja dziewczyna. Fajna atmosfera, sprawny przebieg i dobre oraz miłe podejście instruktorów którzy pomagają w nauce konkretnych manewrów oraz zwracają uwagę na najważniejsze aspekty które przy egzaminie w WORD są kluczowe. Trzymam kciuki, aby się Wam udało!

latarki taktyczne surefire
Awatar użytkownika
meliska
Posty: 82
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:50

Re: Szkoła jazdy

Post autor: meliska »

Chodziłam do szkoły jazdy Motostart na Racławickiej, mogę z czystym sumieniem polecać tą szkołę bo mają zadbane nowe samochody, takie jak na egzaminie i doświadczonych bardzo sympatycznych i przyjaźnie nastawionych instruktorów. Nigdy się nie zdarzyło żeby instruktor okazał jakieś zniecierpliwienie czy zdenerwowanie mimo że zdarzało mi się popełniać na początku straszne błędy

colt 45 peacemaker
ODPOWIEDZ