sprzęt rehabilitacyjny

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Korneluś89

sprzęt rehabilitacyjny

Post autor: Korneluś89 »

Cześć, wiecie może z którego sklepu można kupić sprzęt rehabilitacyjny? Szukam sklepu z takimi produktami ale nie mam pojęcia gdzie znajdę sklep z czymś takim. Może ktoś z Was powie mi coś na ten temat? Kupowaliście kiedykolwiek sprzęt medyczny ze sklepów online czy nie mieliście takiej potrzeby?
luśka29

Re: sprzęt rehabilitacyjny

Post autor: luśka29 »

Pamiętaj, że prowadzenie własnego gabinetu rehabilitacyjnego to nie tylko odpowiedni sprzęt i wiedza, bo bardzo ważne jest też odpowiednie przechowywanie dokumentacji medycznej. Dzięki programowi dla fizjoterapeutów rsqphysio jest to możliwe z niewielkim wysiłkiem.

profil aluminiowy c
Dorota

Re: sprzęt rehabilitacyjny

Post autor: Dorota »

Ja też mogę wam podpowiedzieć, że porządnej jakości sprzęt medyczny kupicie w rozsądnych cenach w firmie Medseven w Bydgoszczy. Zobaczcie też ich ofertę w sklepie internetowym https://sklep.medseven.pl/product-categ ... opedyczny/ Wybór sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego jest u nich bardzo dobry, mają m.in. łózka rehabilitacyjne, materace przeciwodleżynowe, ortezy, balkoniki, kule, laski, kołnierze ortopedyczne, do tego oferują certyfikowany serwis i dobrą opiekę posprzedażową.
Zdebski

Re: sprzęt rehabilitacyjny

Post autor: Zdebski »

To ja z kolei mogę was pokierować do sprawdzonego internetowego sklepu ortopedycznego - MB Medica https://mbmedica.pl/ Mają bardzo dobre zaopatrzenie medyczne i ortopedyczne, sprzęty od renomowanych polskich i światowych producentów, co więcej oferują też wsparcie merytoryczne i fachową pomoc w doborze sprzętu medycznego. Dodam, że ceny mają z gatunku korzystnych i jest u nich też możliwość wypożyczania sprzętu. Ich sklepy ortopedyczne mieszczą się też w trzech lokalizacjach w Częstochowie.
ODPOWIEDZ