Prasy mechaniczne – sklep

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
Radosław_70
Posty: 24
Rejestracja: 29 mar 2019, 16:45

Prasy mechaniczne – sklep

Post autor: Radosław_70 »

Cześć! Potrzebuję zakupić prasę mechaniczną i zastanawiam się gdzie najlepiej zrobić takie zakupy. Znacie może firmę Tomaco? Z tego co widzę ma ona ogromne doświadczenie w zaopatrywaniu zakładów przemysłowych w maszyny i narzędzia. Korzystaliście z jej usług?
Awatar użytkownika
Faris
Posty: 15
Rejestracja: 09 lip 2019, 22:48

Re: Prasy mechaniczne – sklep

Post autor: Faris »

Kupiliśmy ostatnio tam maszyny do kucia metali i sprawdzają się naprawdę dobrze. Według mnie zdecydowanie warto zainwestować w maszyny z tego sklepu – szczególnie, że firma Tomaco zapewnia wsparcie serwisowe 24 h.
Awatar użytkownika
poli3902
Posty: 275
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:01

Re: Prasy mechaniczne – sklep

Post autor: poli3902 »

A prasy krawędziowe też sa Wam potrzebne? Jeśli tak to koniecznie musicie zerknąć sobie na stronę http://inte.com.pl/ Tam znajdziecie właśnie takiego producenta, dzięki któremu będziecie mogli skorzystać sobie z najlepszej oferty. Wydaje mi się, że warto zerkać właśnie na takie oferty i wspierać najlepszych producentów.
Awatar użytkownika
Funka
Posty: 204
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:15

Re: Prasy mechaniczne – sklep

Post autor: Funka »

jak już kupować narzędzia to w jakimś sprawdzonym sklepie. Sam lubie pogrzebać przy samochodzie i dobrze mieć do tego odpowiedni sprzęt. Zazwyczaj jak czegoś potrzebuje to tutaj https://autona.pl/pl/new zaglądam, bo wiem że mają konkretne narzędzia.
Awatar użytkownika
melike
Posty: 194
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: Prasy mechaniczne – sklep

Post autor: melike »

Nie wiem jak jest z prasami, ale chciałam na urodziny kupić mojemu chłopakowi nową wiertarkę, bo stara jest już wysłużona, ale on nie chciał. Powiedział, że to jego ulubiona i dobrze mu się na niej pracuje, dlatego postanowiła zrobić mały remont. Znalazłam dobrą ofertę firmy: https://prometobrabiarki.pl/remonty-wiertarek/.. Mój parter był bardzo zadowolony, bo jego ulubione narzędzie wygląda o niebo lepiej.
ODPOWIEDZ