Oprogramowanie do archiwizacji dokumentów

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Rancyś

Oprogramowanie do archiwizacji dokumentów

Post autor: Rancyś »

Możecie polecić jakieś sprawdzone oprogramowanie z przeznaczeniem do archiwizacji dokumentów? Najlepiej takie, które będzie działało w chmurze. Może ktoś już to przerabiał wcześniej i byłby w stanie podpowiedzieć?
kabyś

Re: Oprogramowanie do archiwizacji dokumentów

Post autor: kabyś »

Polecam skontaktowanie się z tą firmą:
https://www.edison.pl

Firma powinna udostępnić odpowiednie oprogramowanie do dokumentów elektronicznych. W archiwizacji takiej liczy się kilka elementów:
autentyczność pochodzenia, integralność treści i czytelność tych faktur od momentu ich wystawienia do czasu upływu terminu przedawnienia zobowiązania podatkowego
łatwe ich odszukanie
bezzwłoczny dostęp do faktur organowi podatkowemu lub organowi kontroli skarbowej na żądanie, zgodnie z odrębnymi przepisami
noruś

Re: Oprogramowanie do archiwizacji dokumentów

Post autor: noruś »

A z jakiego oprogramowania antywirusowego korzystacie? Ja nawet nie wiedziałem na jakiej podstawie się na coś zdecydować. Natrafiłem na stronę https://gdata.pl/biznes i kupiłem. Ta firma jest pionierem jeśli o tego typu zabezpieczenia chodzi. Zaufałem im i po czasie śmiało mogę powiedzieć, że była to bardzo dobra decyzja z mojej strony.
tomuś

Re: Oprogramowanie do archiwizacji dokumentów

Post autor: tomuś »

Przeprowadzasz testy penetracyjne https://www.milekcorp.com/pl/biznesowo/ ... cyjne.html ? Ja to nawet do niedawna nie wiedziałem, że takie coś istnieje. U nas wyłapaliśmy kilka błędów i teraz wiem, że wszystko działą jak trzeba.
aliś

Re: Oprogramowanie do archiwizacji dokumentów

Post autor: aliś »

Tutaj https://fordata.pl/co-to-jest-elektroni ... okumentow/ jest wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat elektronicznego repozytorium dokumentów. Można się tam wiele dowiedzieć na ten temat. Uważam, że warto zdecydować się na takie rozwiązanie w swojej firmie, bo dzięki temu będziecie mieli znacznie więcej miejsca i przede wszystkim łatwo można będzie wszystko odnaleźć.
ODPOWIEDZ