Hurtownia stomatologiczna Dent-R - opinie

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
alutka
Posty: 2
Rejestracja: 21 sty 2020, 22:47

Hurtownia stomatologiczna Dent-R - opinie

Post autor: alutka »

Niedawno zakończyłam współpracę z hurtownią stomatologiczną i szukam teraz innej, która będzie dostarczać produkty do mojego gabinetu. Słyszałam, że dobrą i solidną firmą jest hurtownia Dent-R https://dent-r.pl/. Mają dobre opinie i bogatą ofertę. Chodzi mi o nawiązanie dłuższej współpracy. Słyszeliście o nich? Jakie macie zdanie?
Awatar użytkownika
mariola94
Posty: 43
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:48

Re: Hurtownia stomatologiczna Dent-R - opinie

Post autor: mariola94 »

Słyszałam o Dent-R, bo mój brat prowadzi własny gabinet stomatologiczny i współpracuje z nimi. Do tej pory nie narzekał. Towar przychodzi szybko i przysyłają wszystko zgodnie z listą. Są na pewno solidni, bo z ich usług korzysta wiele gabinetów w całej Polsce.
Awatar użytkownika
Izka
Posty: 14
Rejestracja: 02 lis 2019, 6:55

Re: Hurtownia stomatologiczna Dent-R - opinie

Post autor: Izka »

Jeśli chodzi ci o stałą współpracę, to ta hurtownia https://dent-r.pl/ bardzo dobry wybór. Współpracuje z nimi już od roku i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Zamawiałam u nich sprzęt i akcesoria do gabinetu, paczka przyszła bardzo szybko. Polecam tę hurtownię.
Awatar użytkownika
Alina
Posty: 10
Rejestracja: 05 lis 2019, 12:56

Re: Hurtownia stomatologiczna Dent-R - opinie

Post autor: Alina »

Jeśli ktoś prowadzi własny gabinet albo klinikę stomatologiczną, to polecam Dent-R. Mają wszystko, co jest potrzebne do pracy dentysty i ceny też są przystępne. Można im zaufać, bo istnieją od wielu lat i współpracują z gabinetami w całym kraju. Zawsze terminowi i rzetelni.
Awatar użytkownika
Stefka
Posty: 64
Rejestracja: 15 kwie 2019, 10:21

Re: Hurtownia stomatologiczna Dent-R - opinie

Post autor: Stefka »

Ja akurat zajmuję się głównie protetyką, ale współpracuję z nimi https://dent-r.pl/. Mają w ofercie wiele produktów najlepszych producentów. Zaopatruję się u nich od wielu lat i jestem zadowolona ze współpracy. Polecam ich wszystkim dentystom.
Awatar użytkownika
melike
Posty: 194
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: Hurtownia stomatologiczna Dent-R - opinie

Post autor: melike »

Współpracuję z Dent-R od kilku miesięcy, bo mam do nich zaufanie. Przetestowałam ich produkty i jestem zadowolona. Mają dobrą jakość, a przecież bezpieczeństwo jest najważniejsze przy wykonywaniu zabiegów. Jest to bardzo dobra hurtownia i polecam. Raz zamówisz, a się przekonasz.
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 4
Rejestracja: 28 gru 2019, 2:23

Re: Hurtownia stomatologiczna Dent-R - opinie

Post autor: Paula »

W mojej opinii ta hurtownia jest niezastąpiona. Mega dobrze wyposażona. Do tego ceny mają dobre. No i gwarantują wysoką jakość produktów, która faktycznie jest. Ja się nigdy nie zawiodłam, dlatego jeśli potrzebujecie tego typu akcesoriów to tutaj https://dent-r.pl/ warto zamawiać.
Awatar użytkownika
Kira
Posty: 3
Rejestracja: 23 gru 2019, 14:20

Re: Hurtownia stomatologiczna Dent-R - opinie

Post autor: Kira »

Ja też jestem klientką hurtowni stomatologicznej Dent-R. I jedyne co mogę dodać do Twojej wypowiedzi to to, że w pełni ją potwierdzam. często zamawiam akcesoria i różne komponenty do naszej pracowni protetycznej. Zawsze dostawa terminowa, a produkty bez zarzutu.
Awatar użytkownika
Lena
Posty: 3
Rejestracja: 19 gru 2019, 14:50

Re: Hurtownia stomatologiczna Dent-R - opinie

Post autor: Lena »

Świetna hurtownia. Mają wszystko co potrzebne w branży. wystarczy popatrzeć na stronie https://dent-r.pl/ . Szybka dostawa, doskonałe ceny. Z tego co wiem to ok. 85% produktów pochodzi bezpośrednio od producentów co znacząco wpływa na ceny. Polecam.

używane zabawki hurtownie
Awatar użytkownika
Anna
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2020, 9:30

Re: Hurtownia stomatologiczna Dent-R - opinie

Post autor: Anna »

Mogę wypowiadać się o Dent-R tylko w superlatywach. Ogromny asortyment, wysoka jakość produktów, atrakcyjne ceny, szybka dostawa, dobry kontakt z hurtownią. Zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
Pati33
Posty: 3
Rejestracja: 22 gru 2019, 6:48

Re: Hurtownia stomatologiczna Dent-R - opinie

Post autor: Pati33 »

Kilka miesięcy temu zaczęłam współpracę z http://dent-r.pl/ i jestem zadowolona z jej efektów. Prowadzę jednoosobowy gabinet dentystyczny, więc ich ceny szczególnie mnie przekonały. Materiały są wysokiej jakości, dlatego polecam współpracę z nimi wszystkim stomatologom.
Awatar użytkownika
Hania
Posty: 3
Rejestracja: 25 gru 2019, 16:03

Re: Hurtownia stomatologiczna Dent-R - opinie

Post autor: Hania »

Jeżeli ktoś prowadzi własny gabinet dentystyczny, to powinien zajrzeć do sklepu Dent-R. Mają okazyjne ceny, co powinno przekonać każdego, kto prowadzi niewielką działalność. W tej hurtowni jest wszystko, od rękawiczek, po materiały do protez, więc jest wszystko w jednym sklepie.
Awatar użytkownika
kira1996
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2019, 3:21

Re: Hurtownia stomatologiczna Dent-R - opinie

Post autor: kira1996 »

Bardzo duży asortyment produktów, duża dostępność towarów, szybka realizacja zamówienia. Polecam Dent-R.
Awatar użytkownika
Berta72
Posty: 8
Rejestracja: 29 cze 2019, 20:27

Re: Hurtownia stomatologiczna Dent-R - opinie

Post autor: Berta72 »

Lojalna hurtownia stomatologiczna, warto podjąć z nimi współpracę na dłuższy okres.
Awatar użytkownika
bianka
Posty: 2
Rejestracja: 09 sty 2020, 23:52

Re: Hurtownia stomatologiczna Dent-R - opinie

Post autor: bianka »

Mają wszystko, czego potrzeba w gabinecie, dobre ceny, szybko realizują zamówienia.
Awatar użytkownika
Elora_95
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2020, 2:21

Re: Hurtownia stomatologiczna Dent-R - opinie

Post autor: Elora_95 »

Wygodnie, bezproblemowo, zamawiamy niezbędne akcesoria protetyczne. Polecam.
Awatar użytkownika
pabian-80
Posty: 2
Rejestracja: 12 lis 2019, 4:45

Re: Hurtownia stomatologiczna Dent-R - opinie

Post autor: pabian-80 »

Obsługa hurtowni Dent R jest dobrze zorganizowana, zamówienia można złożyć online, bez potrzeby dzwonienia, jeżdżenia, a to się ceni. Współpraca przebiega bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
Oriana-92
Posty: 2
Rejestracja: 08 gru 2019, 3:17

Re: Hurtownia stomatologiczna Dent-R - opinie

Post autor: Oriana-92 »

Polecam przede wszystkim ze względu na ceny akcesoriów protetycznych, dobrej jakości produkty, im większe ilości tym taniej, super.
Awatar użytkownika
Balbina_88
Posty: 5
Rejestracja: 23 kwie 2020, 4:18

Re: Hurtownia stomatologiczna Dent-R - opinie

Post autor: Balbina_88 »

W hurtowni Dent-R robię zamówienia online i za każdym razem wszystko przychodzi szybko, ceny są rozsądne, a jakość dobra. Mogę z czystym sumieniem polecić.
Awatar użytkownika
Faris
Posty: 15
Rejestracja: 09 lip 2019, 22:48

Re: Hurtownia stomatologiczna Dent-R - opinie

Post autor: Faris »

W DentR mają dobre ceny i duży wybór, a to dla mnie najważniejsze. Zaopatruję się tam od początku swojej działalności i jestem zadowolony.
Awatar użytkownika
Barnaba-76
Posty: 3
Rejestracja: 14 lut 2020, 21:03

Re: Hurtownia stomatologiczna Dent-R - opinie

Post autor: Barnaba-76 »

W dent-r.pl najbardziej pasuje mi to, że mają dobrych producentów, wszystko w jednym miejscu. Ceny są przystępne, ale jakość też porządna, więc nawet nie szukam innej hurtowni.
Awatar użytkownika
Slawomierz99
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2020, 6:31

Re: Hurtownia stomatologiczna Dent-R - opinie

Post autor: Slawomierz99 »

Jeśli chodzi o sprzęt dla stomatologów, to Dent-R jest najlepszym wyborem. Mają bardzo szeroki asortyment, znajdzie się tam wszystko, czego potrzeba do gabinetu.
Awatar użytkownika
Maria
Posty: 3
Rejestracja: 25 lis 2019, 23:19

Re: Hurtownia stomatologiczna Dent-R - opinie

Post autor: Maria »

Najlepsze miejsce to zakupu dobrej jakości narzędzi dla stomatologów, piaskarek, nici i wszystkiego. Polecam.
Awatar użytkownika
Barabasz
Posty: 5
Rejestracja: 02 lis 2019, 2:59

Re: Hurtownia stomatologiczna Dent-R - opinie

Post autor: Barabasz »

A ja lubię u nich to, że mogę złożyć jedno zamówienie w jednym miejscu, mam najlepsze ceny i dobrych producentów. Super, że można robić zakupy online.
Awatar użytkownika
Kythertan
Posty: 43
Rejestracja: 31 gru 2019, 19:23

Re: Hurtownia stomatologiczna Dent-R - opinie

Post autor: Kythertan »

Wydaje mi się, że jeśli chodzi o dobre i sprawdzone hurtownie stomatologiczne, warto jest też zajrzeć tutaj https://for-em.pl/ . Mają sporo dobrej jakości sprzętu i na prawdę duży wybór, więc na pewno szybko i bez problemów znajdziecie u nich to co będzie wam potrzebne
ODPOWIEDZ