Dług na mieszkaniu komunalnym

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
szycha
Posty: 253
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:00

Dług na mieszkaniu komunalnym

Post autor: szycha »

Przyszło mi wezwanie do zapłaty za mieszkanie komunalne za czynsz za 2016r. Odsetki mi jeszcze doliczyli. Jak ja mam to jednorazowo spłaci? Oni mogą tak sobie wyczekiwać, a potem żądać całości?Nie mogą części chociaż umorzyć?
Awatar użytkownika
pati
Posty: 2
Rejestracja: 07 lip 2019, 20:57

Re: Dług na mieszkaniu komunalnym

Post autor: pati »

Spoko nie panikuj. To jeszcze nie koniec świata. Może nic nie będziesz musiała płacić. Też mnie tak chcieli załatwić, że niby jakiś dług mam i w ogóle. Nie licz na umorzenie. Jak zwęszyli biznes, to nie ma opcji. Do sądu polecą i do komornika. Wiem jak jest. Ale ja nie jestem głupia i szybciej poleciałam do prawnika. U mnie się okazało, że to przedawnione było i nie trzeba było płacić. Mnie i tak się zdawało, że ja to zapłaciłam, ale nie miałam tych kwitków od zapłaty bo przecież tego nie trzyma się lata. Prawnik z Kancelarii Klisz mi to wszystko ogarnął.Nie kosztowało dużo ,a pozbyłam się hien.
Awatar użytkownika
poli3902
Posty: 275
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:01

Re: Dług na mieszkaniu komunalnym

Post autor: poli3902 »

Jeśli chcesz ochronić swój majątek i jeśli masz na to jakiekolwiek szanse, to zgłoś się do https://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ Oni zajmują się ochroną majątku od 10 lat i od tego czasu mają same wygrane sprawy, także myślę, że spokojnie możesz jeszcze o swoje zawalczyć.
ODPOWIEDZ