Agresywny pracownik

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
Wiktor43
Posty: 7
Rejestracja: 31 sty 2019, 15:36

Agresywny pracownik

Post autor: Wiktor43 »

Dzień dobry, mam taki dość dziwny problem z jednym z pracowników ze swojej firmy. To świetny fachowiec, ale niestety inni pracownicy skarżą się ostatnio, że zdarzają mu się wybuchy agresji. Obawiam się o niego i atmosferę w firmie. Co zrobić?
Awatar użytkownika
Marianka
Posty: 2
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:21

Re: Agresywny pracownik

Post autor: Marianka »

Może spróbuj polecić mu psychologa? Facet ewidentnie ma problem.
Awatar użytkownika
Wiktor43
Posty: 7
Rejestracja: 31 sty 2019, 15:36

Re: Agresywny pracownik

Post autor: Wiktor43 »

Łatwo powiedzieć... Co mam mu powiedzieć, proszę iść do psychologa, bo... ? No właśnie.
Awatar użytkownika
Marianka
Posty: 2
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:21

Re: Agresywny pracownik

Post autor: Marianka »

Bo stracisz pracę :) To taki skrajny przykład, ale może zadziała. Jakbyś szukał specjalisty, to polecam Poradnię Salomon.
Awatar użytkownika
Wiktor43
Posty: 7
Rejestracja: 31 sty 2019, 15:36

Re: Agresywny pracownik

Post autor: Wiktor43 »

może masz rację. dzięki za namiar do tej poradni psychologicznej!
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Agresywny pracownik

Post autor: Tośka »

A dużo jest tutaj osób, które zatrudniają pracowników w firmach? Jeśli tak, to jak radzicie sobie z prowadzeniem ich dokumentacji pracowniczej? Widziałam ostatnio na stronie http://akta-osobowe.pl/#zmiany-w-aktach pewne informacje na temat zmian, jakie zaszły w przepisach dotyczących akt osobowych i prowadzenia dokumentacji pracowniczej. Wiedzieliście o tym?
Awatar użytkownika
jelonek
Posty: 19
Rejestracja: 04 wrz 2019, 12:13

Re: Agresywny pracownik

Post autor: jelonek »

Zwolnionko dyscyplinarne i do domu.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 47
Rejestracja: 10 lip 2019, 9:54

Re: Agresywny pracownik

Post autor: pieknyolek »

Moim zdaniem powinieneś tego pracownika zwolnić i zatrudnić nowego! W tej agencji pracy https://apsprofitpolska.pl/pl/pl/pracownicy-z-ukrainy-zachodniopomorskie/ na pewno znajdziesz wielu chętnych na jego miejsce :)
Awatar użytkownika
burek
Posty: 217
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:28

Re: Agresywny pracownik

Post autor: burek »

Takich sytuacji nie powinno się bagatelizować, ja na Twoim miejscu pomyślałbym o zmianie takiego pracownika. Uważam, że odpowiednia agencja sprawdzi się najlepiej przy rekrutacji pracowników do Waszych firm. Od razu na myśl przychodzi mi rekrutacja e-commerce Digitalx Są znani w środowisku z tego, że mają bardzo sprawdzające się algorytmy doboru pracowników na odpowiednie stanowiska.
Awatar użytkownika
Funka
Posty: 204
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:15

Re: Agresywny pracownik

Post autor: Funka »

Takiego pracownika raczej musisz wyrzucić, ale pewnie zastanawiasz się Gdzie szukać pracowników fizycznych? . Wydaje mi się, że dobrze jest dodawać darmowe ogloszenia o pracę , bo tam pojawiają się fachowcy którzy też szukają pracy.
Awatar użytkownika
Gogolas
Posty: 71
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:20

Re: Agresywny pracownik

Post autor: Gogolas »

Nie może być tak że jedna osoba rozbija firmę, źle wpływa na innych pracowników, z tym coś trzeba zrobić przecież. Warto skontaktować się może z prawnikiem od prawa pracy, też PIP może tu pomóc tak myślę. Tu masz wszystkie numery: PIP infolinia (Państwowa Inspekcja Pracy), ja na pewno bym się skontaktowała i podpytała o możliwości w tej sprawie.

jądra moreli
ODPOWIEDZ