OWG – największa wyszukiwarka firm w Polsce

Polecamy strony z poradami dla przedsiębiorców, platformy do kursów online, firmy oferujące usługi marketingowe i wiele więcej.
agnieszka1325

OWG – największa wyszukiwarka firm w Polsce

Post autor: agnieszka1325 »

Zachęcam do odwiedzenia portalu owg.pl - Ogólnopolska Wyszukiwarka Gospodarcza - jest największą wyszukiwarką firm w Polsce z usługami dla biznesu.

OWG.PL jest dedykowaną platformą dla firm, gdzie w jednym miejscu można:
- sprawdzać aktualne dane oraz zweryfikować swoich kontrahentów,
- wyszukiwać nowych klientów,
- stworzyć wysokiej jakości bazy firm z danymi kontaktowymi,
- prowadzić skuteczne działania sprzedażowe i marketingowe,
- zareklamować swoje produkty i usługi, docierając do 1,5 miliona użytkowników,
- monitorować nowo powstające firmy,
- za darmo korzystać z kompletnej bazy aktualnych przetargów, zapytań ofertowych, inwestycji planowanych ze wszystkich branż wraz
z adresem do źródła.
Zamawiając wizytówkę, mamy możliwość zaprezentowania swojej oferty oraz promocji marki na najwyższych pozycjach
w wyszukiwarce.
Zamawiając pozycjonowanie, stajesz się widoczny na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania na zapytania użytkowników o produkty i usługi, które oferujesz.
Codziennie otrzymujesz informacje o nowo powstałych firmach.
Natomiast Sygnały Gospodarcze owginfo.pl powstają w oparciu o serwis owg.pl, który codziennie gromadzi i systematyzuje dane na temat firm oraz instytucji, czerpiąc je z oficjalnych źródeł rządowych. Tak powstałą bazę podmiotów gospodarczych łączy
z rozmaitymi rozproszonymi informacjami, by badać i opisać, co robią, robiły i będą robić firmy w przyszłości oraz instytucje.

Polecam i zapraszam do korzystania z portalu www.owg.pl oraz www.owginfo.pl
torrenta

Re: OWG – największa wyszukiwarka firm w Polsce

Post autor: torrenta »

W sumie ja to sama nie wiem, skąd wiedzieć wiele o biznesie i na razie to jest mocną tematyką dla nas. No i jak na razie mam na oku też ten https://bcmtl.org/ portal, bo moim zdaniem wiele można sobie powiedzieć. Jakoś nie mam pewności, co i jak ma pasować, ale niech to będzie sensowne. Jak to widzicie kochani? Na co wy dziś stawiacie ?
chulo

Re: OWG – największa wyszukiwarka firm w Polsce

Post autor: chulo »

To, co sprawia nam radość jest mocno skomplikowane i ja mam nadzieję, że warto czasem zastanowić sie, co można wprowadzić. I dla mnie automatyzacja biznesu jest ważna. Mam nadzieję, że w to też pójdziecie.
ODPOWIEDZ