Szukam dobrej jakości szafek warsztatowych - GEKO

Oferty z zakresu usług.
Awatar użytkownika
Tadek33
Posty: 236
Rejestracja: 05 wrz 2019, 23:52

Szukam dobrej jakości szafek warsztatowych - GEKO

Post autor: Tadek33 »

Witam,
Moje pytanie jest identyczne jak temat wątku, czyli gdzie warto zajrzeć podczas poszukiwań wysokiej jakości szafek warsztatowych i na jakiego producenta w tym zakresie postawić. Czy korzystaliście może z wersji od GEKO? Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
OlekS
Posty: 120
Rejestracja: 17 wrz 2019, 10:09

Re: Szukam dobrej jakości szafek warsztatowych - GEKO

Post autor: OlekS »

Tutaj jak najbardziej mogę polecić Ci, abyś zwrócił uwagę właśnie na propozycje przygotowane przez GEKO w przypadku którego można liczyć nie tylko na świetne ceny, ale także szeroki zakres wyboru co do ilości szuflad, wielkości itd. Dostępne wersje możesz sprawdzić tutaj https://b2b.geko.pl/produkty/narzedzia- ... owe,2,5806 mam nadzieję, że się przekonacie i oczywiście będziecie zadowoleni z efektów końcowych!
Awatar użytkownika
Sebek57
Posty: 135
Rejestracja: 10 wrz 2019, 10:28

Re: Szukam dobrej jakości szafek warsztatowych - GEKO

Post autor: Sebek57 »

Korzystam w swoim serwisie samochodowym z produktów od producenta Geko i uważam, że jest to bardzo dobra propozycja jeśli chodzi o poszukiwania wyposażenia, które przede wszystkim nie będzie aż tak kosztowne, ale też parametry oraz wykonanie nie pozostawią zastrzeżeń. Dodatkowo udało nam się jeszcze w rozsądnej cenie dokupić w ostatnich tygodniach spawarkę G80096 GEKO która się przydaje przy wymianie niektórych elementów auta i też jak do tej pory na plus!
Awatar użytkownika
ArkadiuszM
Posty: 74
Rejestracja: 19 wrz 2019, 9:23

Re: Szukam dobrej jakości szafek warsztatowych - GEKO

Post autor: ArkadiuszM »

Chyba i mnie udało się Wam przekonać do zakupów ich produktów, bo wcześniej jednak raczej przepłacałem za najbardziej znane marki. Jednak jak widać, często jest to po prostu bezsensowne.
Awatar użytkownika
Kazios
Posty: 8
Rejestracja: 27 sty 2020, 9:21

Re: Szukam dobrej jakości szafek warsztatowych - GEKO

Post autor: Kazios »

Będę kolejnym już zwolennikiem lepszych zamienników niż przepłacania wyłącznie za same marki. Jak się przekonacie odnośnie Geko to ciężko mieć jakiekolwiek zastrzeżenia, jeśli chodzi o jakość produktów, ceny i też ilość rozwiązań ponieważ bez problemów można dobrać te optymalne dla siebie m.in w zakresie wymiarów i typów szafek, ale też nagrzewnic, czy wspomniany spawarek
Awatar użytkownika
Tadek33
Posty: 236
Rejestracja: 05 wrz 2019, 23:52

Re: Szukam dobrej jakości szafek warsztatowych - GEKO

Post autor: Tadek33 »

Ogromne dzięki za wszystkie podpowiedzi! Na pewno z chęcią sprawdzę i może w końcu zdecyduję się na ostateczny wybór i zakup.
Awatar użytkownika
OlekS
Posty: 120
Rejestracja: 17 wrz 2019, 10:09

Re: Szukam dobrej jakości szafek warsztatowych - GEKO

Post autor: OlekS »

Nie ma za co! Liczę, że podejmiecie dobrą decyzję i jak już będzie po zakupach to dajcie znać, czy jesteście zadowoleni
Awatar użytkownika
ArkadiuszM
Posty: 74
Rejestracja: 19 wrz 2019, 9:23

Re: Szukam dobrej jakości szafek warsztatowych - GEKO

Post autor: ArkadiuszM »

Po Waszych wypowiedziach, poświęciłem trochę czasu na sprawdzenie możliwości w zakresie szafek warsztatowych i Geko pozytywnie mnie zaskoczył. Niedługo będziemy je zamawiać, bo musimy zadbać o remont serwisu i zachowanie wyższej funkcjonalności w wykorzystaniu przestrzeni.
Awatar użytkownika
Sebek57
Posty: 135
Rejestracja: 10 wrz 2019, 10:28

Re: Szukam dobrej jakości szafek warsztatowych - GEKO

Post autor: Sebek57 »

No to nie pozostaje nic innego jak odwiedzić https://b2b.geko.pl/produkty/narzedzia- ... owe,2,5806 i przejrzeć możliwości jakie przygotowali w zakresie szafek i stołów warsztatowych. Ceny wypadają dobrze, no i wykonanie oraz wyposażenie takie jak być powinno. Nie mam się do czego przyczepić
ODPOWIEDZ