Pomoc na drodze

Oferty z zakresu usług.
Awatar użytkownika
Wenancjusz_74
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2021, 1:59

Pomoc na drodze

Post autor: Wenancjusz_74 »

Przyszło wam kiedykolwiek korzystać z usług takich jak pomoc drogowa A1? Mnie jako kierowcy faktycznie kilka razy to spotkało, ale szczęśliwie dobrze wiedziałem, po jakich fachowców powinienem dzwonić. Myślę, że warto mieć namiar na kogoś sprawdzonego, żeby w razie potrzeby szybko rozwiązać problem. Zgadzacie się?
BaśkaPL

Re: Pomoc na drodze

Post autor: BaśkaPL »

Mi także niedawno przydarzyła się stłuczka drogowa. Niestety inny kierowca wymusił pierwszeństwo i uderzył w mój samochód. Uszkodzenia były na tyle poważne, że nie mogłam kontynuować dalszej jazdy. Wszelkimi usługami assistance zajęli się pracownicy firmy https://www.cbgrupa.pl. Przetransportowali mój pojazd do warsztatu mechanicznego, a ja otrzymałam od nich samochód zastępczy na czas naprawy auta. Byłam bardzo zadowolona z ich usług.
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 298
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Pomoc na drodze

Post autor: sefka »

Dokładnie, nawet teraz - mimo że nie macie takie problemu - warto mieć namiar na sprawdzoną pomoc drogową. To samo tyczy się wypożyczalni samochodów. Lepiej mieć coś w zanadrzu niż potem szukać czegoś na szybko. Ja zdecydowanie mogę polecić wypożyczalnia samochodów Katowice bo jest to wypożyczalnia, z której sama korzystam regularnie.
ODPOWIEDZ