Księgowość Pruszcz Gdański

Oferty z zakresu usług.
Awatar użytkownika
Bona-86
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2020, 8:13

Księgowość Pruszcz Gdański

Post autor: Bona-86 »

Witam:) Potrzebuję do pomocy dobrej księgowej, dlatego rozglądam się za sprawdzonymi firmami działającymi w tej branży w Pruszczu Gdańskim. Oferta biura Forum wydaje mi się jedną z atrakcyjniejszych. Słyszeliście o nich? Jakie macie opinie?
Awatar użytkownika
jędrzej1965
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2020, 4:18

Re: Księgowość Pruszcz Gdański

Post autor: jędrzej1965 »

Forum to moim zdaniem najlepsze biuro oferujące usługi księgowe w Pruszczu Gdańskim. Do ich zalet należy przede wszystkim skrupulatność, terminowość i profesjonalizm, a wiedzy i oświadczenia konkurencja może im tylko pozazdrościć. Mnie współpracuje się z nimi świetnie, dlatego mogę polecić.
Awatar użytkownika
emil
Posty: 115
Rejestracja: 14 cze 2019, 21:07

Re: Księgowość Pruszcz Gdański

Post autor: emil »

Możesz wykupić licencję na jakiś program księgowy i samemu się zajmować tymi sprawami. Takie programy często również oferują wsparcie merytoryczne, chociaż nie wszystkie. Z podstawowych narzędzi przyda się np. darmowy program do faktur jpk https://jpk-insight.pl/
Awatar użytkownika
amber
Posty: 92
Rejestracja: 25 lip 2019, 8:41

Re: Księgowość Pruszcz Gdański

Post autor: amber »

A korzystacie u siebie w firmach z takich systemów do monitorowania płatności jak https://monpay.pl/ ? :) moim zdaniem fajna metoda i przede wszystkim bardzo skuteczna! U nas bardzo podskoczyła ilość płaconych w terminie należności dzięki korzystaniu z tego systemu i to najważniejsze
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Księgowość Pruszcz Gdański

Post autor: Tośka »

A czy ktoś z Was korzysta może z usług prowadzenia księgowości firmy przez internet? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://europim.pl/, że takie właśnie usługi świadczy między innymi firma Europim. Pod względem cenowym wypada to wszystko bardzo atrakcyjnie. Jak sądzicie, czy warto skorzystać z takich usług?
ODPOWIEDZ