iPhone się nie włącza? Pęknięty ekran?

Oferty z zakresu usług.
AdamKról

iPhone się nie włącza? Pęknięty ekran?

Post autor: AdamKról »

Telefony z czasem ulegają awariom lub potrzebna jest wymiana zużytych części eksploatacyjnych, którą jest na przykład bateria. Nie każde uszkodzenie oznacza, że telefon tzreba wymienić na nowy. Zbitą szybkę w iPhone z powiedzeniem można wymienić na nową i sprawną. Napraw To Sam oferuje zestawy naprawcze do samodzielnego serwisu iPhone. Oferujemy zestawy do nową baterią lub ekranem (albo jednym i drugim) dla iPhone 6, 6s, 7, 7 plus, 8.

https://naprawtosam.pl/

Do każdego zestawu dołączona jest instrukcja, która krok po kroku przeprowadzi przez proces uszkodzonego komponentu. Zobacz, jakie to proste. Jeśli nie czujesz się na siłach, aby samodzielnie wymienić ekran lub baterię na nową, to skontaktuj się z nami. Pomożemy.
Awatar użytkownika
Gogolas
Posty: 71
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:20

Re: iPhone się nie włącza? Pęknięty ekran?

Post autor: Gogolas »

Nic tylko znaleźć serwis Apple, polecałabym takiego szukać jeżeli macie w planach naprawę waszego telefonu. Ja akurat jeszcze nie mam Iphona, ale mam w planach zakup. Kilku znajomych ma i bardzo polecali:) Tak mam na oku ten model https://www.ceneo.pl/85615932 Jak już kupować to coś nowszego co nie, trochę to kosztuje no ale przygotowałam się na to.
tłoczenie98

Re: iPhone się nie włącza? Pęknięty ekran?

Post autor: tłoczenie98 »

Problem z iPhone? nic łatwiejszego, serwis https://medicphone.pl/serwis-iphone-lodz/ w Łodzi zajmie się diagnozą i naprawą. Znają się na rzeczy i zawsze mają części na miejscu, dzięki temu nie będziemy musieli czekać długo na naprawę. Ekran to jeden z elementów, które najczęściej ulegają uszkodzeniu. Jeśli skorzystamy z serwisu takiego jak ten, nie odczujemy mocno braku naszego telefonu.
ODPOWIEDZ