Studia osteopatia

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
koleś

Studia osteopatia

Post autor: koleś »

Dzień dobry, możecie mi powiedzieć, jak tak naprawdę na co dzień wyglądają studia osteopatia https://ficomum.org/ ? Interesuje mnie zarówno to, że mogę na przykład to robić i zarabiać, ale jednocześnie pomóc w mojej rodzinie. Dlatego fajnie, jakbyście napisali mi o tym. Bo jest jednak dla mnie ważne.
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Studia osteopatia

Post autor: Tośka »

A czy warto Waszym zdaniem podczas studiów robić sobie jakieś dodatkowe kursy, na przykład z języków obcych? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/, że Szkoła Językowa ProfiLingua organizuje takie kursy z najróżniejszych języków i na różnych poziomach zaawansowania ;) Co o tym sądzicie?
dużka

Re: Studia osteopatia

Post autor: dużka »

ja zrobiłam magisterkę z fizjoterapii ale wiedziałam, ze chciałabym jeszcze jakoś bardziej tą wiedzę rozbudować. Postawiłam więc na osteopatię a papiery złożyłam na studia podyplomowe na Mazowieckiej Uczelni Medycznej. po tych pierwszych miesiącach nauki jestem zadowolona, zajęcia są bardzo ciekawe a do tego prowadzone przez doświadczoną, międzynarodową kadrę wykładowców.
Ławka

Re: Studia osteopatia

Post autor: Ławka »

Widzę, że nie tylko ja jestem po studiach na kierunku fizjoterapia:) Też myślę o jakichś podyplomowych, ale póki co, w miarę możliwości staram się uczestniczyć w różnego rodzaju szkoleniach czy kursach. Ktoś z Was ma już za sobą szkolenie z metody BeBo? Chodzi o trening dna miednicy https://www.beckenboden.com/pl/ ale o tym pewnie nie muszę Wam mówić :)
beetleś

Re: Studia osteopatia

Post autor: beetleś »

No , a ja chcę zostać fizjoterapeutą, bo to mi się wydaje jedyną rozsądną sprawą. Powiem wam jednak, że dla mnie to najważniejsze będzie zdrowie pacjentów, ale i odpowiednio wypełnione dokumenty. Na pewno karta leczenia pacjenta musi zawierać wszelkie możliwe dane. Moim zdaniem to będzie dobry i konkretny cel.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 328
Rejestracja: 05 cze 2019, 11:56

Re: Studia osteopatia

Post autor: kasiakowa06 »

koleś pisze: ↑21 gru 2020, 11:48 Dzień dobry, możecie mi powiedzieć, jak tak naprawdę na co dzień wyglądają studia osteopatia ficomum.org/ ? Interesuje mnie zarówno to, że mogę na przykład to robić i zarabiać, ale jednocześnie pomóc w mojej rodzinie. Dlatego fajnie, jakbyście napisali mi o tym. Bo jest jednak dla mnie ważne.
Zdecydowanie warto wybrać takie studia, by fizjoterapia stała się jaśniejsza. Jak dla mnie najlepsze studia są na Still Academy, sam zobacz dlaczego: https://www.stillacademy.pl/dlaczego-still-academy/

Obrazek
ODPOWIEDZ