Skarpetki na prezent

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
kaśka

Skarpetki na prezent

Post autor: kaśka »

Cześć, mam pytanie jak w tytule. Czy wypada paradować skarpetki w prezencie? Bardziej ma to być forma upominku niż drogiego prezentu. Coś, co kogoś ucieszy.
Franuś

Re: Skarpetki na prezent

Post autor: Franuś »

Moim zdaniem obecnie panuje już tak duża moda na skarpetki, że sam nie powstydziłbym się komuś ich podarować. Teraz skarpetek jest tak ogromny wybór, że na pewno coś znajdziesz. Trzeba pamiętać tylko, żeby były one dobrej jakości. Mnie bardzo podobają się skarpetki kolorowe, śmieszne, zwariowane a już najbardziej te nie do pary. Ja kupuję skarpetki polskiego producenta tutaj https://takapara.com/pl/49-skarpetki-na-prezent . Masz tam nawet gotowe zestawy prezentowe. Warto sobie zerknąć, nie pożałujesz.
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Skarpetki na prezent

Post autor: Tośka »

W sumie to czemu nie, to praktyczny prezent, który zawsze i każdemu się przyda ;) Ja ostatnio widziałam całkiem spory wybór porządnych, męskich skarpet w outlecie internetowym https://pepegi.eu/pol_m_Mezczyzni_Odzie ... i-635.html. Polecam więc się tam rozejrzeć, jeśli szukacie takiego prezentu :)
Adaś72

Re: Skarpetki na prezent

Post autor: Adaś72 »

Według mnie dawanie komuś skarpetek na prezent zawsze kojarzy się z brakiem pomysłu.... Czy nie lepiej już by się do tego nadawała koszulka do spania męska?? Sen to przedewszystkim czas regeneracji dla organizmu, prezent, który pomoże podnieść komfort spania to idealne pokazanie, że nam na kimś zależy.
ODPOWIEDZ