Nowoczesny dom z drewna

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 64
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:28

Nowoczesny dom z drewna

Post autor: magdap »

Dzień dobry, czy ktoś z Państwa budował drewniany dom? Szukam sprawdzonej firmy, która byłaby w stanie zaprojektować nowoczesny dom z drewna. Z góry dziękuję za odpowiedź.

leonardo pizza bochnia
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Nowoczesny dom z drewna

Post autor: Tośka »

A jak Wam się podoba projekt nowoczesnego domu od MG Projekt na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/hiacynt-2? Na mnie zrobił on duże wrażenie, musze przyznać, że chciałabym w takim domu zamieszkać :) Wydaje się bardzo funkcjonalny, a z zewnątrz prezentuje się fantastycznie ;) A jak Wam się podoba? Czy ktoś z Wa ma może podobny dom?
Awatar użytkownika
marszałka
Posty: 5
Rejestracja: 06 maja 2020, 19:06

Re: Nowoczesny dom z drewna

Post autor: marszałka »

Chcąc postawić drewniany dom,warto skontaktować się z doświadczonymi w tym temacie ludźmi , z firmy https://skandhouse.pl/
Jest to producent domów energooszczędnych,szkieletowych,nowoczesnych,który szybko i sprawnie postawi dom na miarę oczekiwań każdego klienta.Ich domy są stawiane z drewna najwyższej klasy,z zastosowaniem nowoczesnych technologii i terminów.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: Nowoczesny dom z drewna

Post autor: falcia123 »

Dom, to przede wszystkim miejsce, w którym każdy pragnie czuć się dobrze i komfortowo. To wszystko można osiągnąć jednak sposobami, które są na najwyższym poziomie dopasowane do potrzeb oraz oczekiwań. Stąd też firma Somfy jest idealnym przykładem nowoczesnych technologii, które są niezwykle przydatne w Twoim mieszkaniu. Postaw na ich innowacyjność i zadbaj o to, aby Twój dom był miejscem bezpiecznym i wygodnym dla Ciebie i Twojej rodziny.
Awatar użytkownika
tobiaszjablonski
Posty: 20
Rejestracja: 13 maja 2020, 13:56

Re: Nowoczesny dom z drewna

Post autor: tobiaszjablonski »

W takim domu najlepiej zrobić zieloną ścianę w salonie. Sam zdecydowałem się zrobić taki projekt z firmą https://zielone-sciany.pl/.
Awatar użytkownika
Steven2000
Posty: 8
Rejestracja: 26 mar 2020, 14:45

Re: Nowoczesny dom z drewna

Post autor: Steven2000 »

Też myśleliśmy o domu z drewna, ale ostateczne projekt został zmieniony. Co nawet wyszło nam na dobre. Ważne, to znaleźć dobrą ekipę i architekta. I materiały – najdłużej zajęło nam znalezienie dobrej jakości betonu i to niedaleko miejsca budowy. W końcu padło na https://wlodar.pl/czestochowa/ i jesteśmy zadowoleni :)
ODPOWIEDZ