Nauka jazdy na motocyklu

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Nauka jazdy na motocyklu

Post autor: falcia123 »

Uważacie, że prawo jazdy motor w Krakowie to dobra sprawa?Od dłuższego czasu jest to moje ogromne marzenie i zastanawiam się nad rozpoczęciem kursu... ale wiele osób powtarza, że jest to niesamowicie niebezpiecznie, w co jakoś nie chcę mi się wierzyć.
kaliśka

Re: Nauka jazdy na motocyklu

Post autor: kaliśka »

W pierwszej kolejności, to myślę, że warto sobie zerknąć tutaj https://www.youtube.com/watch?v=a2KL3hb8mFE i posłuchać sobie filmu. Między innych innymi dowiecie się co to jest buzer. Jest to ciekawy kanał, gdzie znajdziecie wiele ciekawych i praktycznych informacji, które przydadzą się w różnych sytuacjach.
Wiśnia

Re: Nauka jazdy na motocyklu

Post autor: Wiśnia »

Odpowiedni instruktor to w tym przypadku sprawa kluczowa. Ja osobiście mogę polecić szkołę jazdy z Poznania - https://www.zdajprawko.pl/, gdzie robiłem kurs zarówno na kategorię A jak i B. Mają bardzo dobre podejście do kursantów i wiedzą jak przygotować nie tylko do samego egzaminu, ale również do jazdy po otrzymaniu prawa jazdy. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ginamó

Re: Nauka jazdy na motocyklu

Post autor: ginamó »

Ja już mam egzamin za sobą! Edukowanie się na motorze poszło mi doskonale, odkąd zdecydowałem się na współpracę ze szkołą ELTRANS https://www.eltrans.info.pl/oferta/ . Tam udało mi się uzyskać stosowną edukację i wsparcie, dzięki któremu opanowanie motoru okazało się dziecinnie proste. Aktualnie jest to moja największa zajawka a ja sam uwielbiam śmigać na motorku. Także, może i Tobie przyda się zmiana pojazdu? Dla mnie to wybór idealny. Instruktor okazał się absolutnym specjalistą.
ODPOWIEDZ