Jaki wózek dla malucha?

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
Tomasz96
Posty: 153
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:08

Jaki wózek dla malucha?

Post autor: Tomasz96 »

Jeśli jeszcze nie macie kupionego wózka dla Waszego dziecka, to powinniście zastanowić sie dobrze nad tym, co konkretnie będzie dobrym wyborem w Waszej sytuacji. Myślę, że mogą Was zainteresować takie oferty jak chociażby https://umalucha.pl/produkt/wozek-2w1-a ... nex-e-type Dzięki temu, będzie Wam o wiele prościej zapewnić komfort podczas spacerów Waszemu maluchowi.
Awatar użytkownika
yustyna
Posty: 99
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:13

Re: Jaki wózek dla malucha?

Post autor: yustyna »

A ja nie korzystałam ze sklepów tylko zamówiłam swój wózek bezpośrednio u x-landera bo wiadomo że tak jest najtaniej i najwygodniej, tym bardziej że producent pozwala na wypróbowanie wózka w domu bezpłatnie
Awatar użytkownika
Sowa321
Posty: 9
Rejestracja: 03 kwie 2020, 10:08

Re: Jaki wózek dla malucha?

Post autor: Sowa321 »

aktualnie kup spacerowy :) robi sie coraz cieplej, więc się przyda, ale ważne żeby też ci się wygodnie prowadziło, wiec sprawdź jakie jest wykonanie takiego wózka. https://kinderprams.pl/19-wozki-spacerowe-parasolka polecam ten sklep, gdzie mają super funkcjonalne właśnie takie spacerówki.
Awatar użytkownika
xinia
Posty: 13
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:51

Re: Jaki wózek dla malucha?

Post autor: xinia »

Ja od siebie mogę polecić spacerówkę Euro-cart Flex . Posiada ona szerokie siedzisko z wysokim oparciem oraz duże amortyzowane koła które radzą sobie świetnie w czasie jazdy. Łatwo się z niej korzysta , obsługa wózka również przebiega bez trudu.
Awatar użytkownika
RScarborough97
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2020, 11:14
Kontakt:

Re: Jaki wózek dla malucha?

Post autor: RScarborough97 »

zakup wózka trzeba sobie dokładnie przemyśleć, a najlepiej to... przymierzyć się. Do wózka, rzecz jasna. Ja kiedyś kupiłam wózek z polecenia i średnio mi przypadł do gustu. Musisz dokładnie wiedzieć, na czym Ci zależy - skrętne koła, lekki, możliwość montowania budki przodem i tyłem do kierunku jazdy - to tylko kilka kwestii, na które musisz zwrócić uwagę.
Awatar użytkownika
kinol
Posty: 28
Rejestracja: 09 sie 2019, 23:17

Re: Jaki wózek dla malucha?

Post autor: kinol »

Mam dokładnie takie samo zdanie. Wózek trzeba też przymierzyć do bagażnika i co najwazniejsze spojrzec na niego też pod kątem użytkowania a nie tylko wyglądu. My wzielismy silver crossa surfa własnie ze wzgledu na jego cechy. Wózek jest stabilny, skretny i co wazne lekki. Czesto jeździmy w góry, chcielismy wózek który da sobie rade z wybojami na drodze i pozwoli dziecku spać wygodnie i bezpiecznie
melonka

Re: Jaki wózek dla malucha?

Post autor: melonka »

Z mężem wahaliśmy się pomiędzy xlanderem x-cite i x-pulse i wybraliśmy ten ostatni model wlasnie. Porządny, mocny wózek, zwrotny, takich bardziej kompaktowy i uniwersalny, widać że nie z najtańszych materiałów za co duży plus, bo jak się widzi niektóre wózki to masakra. Generalnie jesteśmy zadowoleni.
dżem

Re: Jaki wózek dla malucha?

Post autor: dżem »

Jesli szukacie dobrej jakości ubrania dla maluszka to zajrzyjcie na ofertę sklepu Coolmama https://www.coolmama.pl/ Wybór jest spory a produkty pochodzą z Polski a to gwarancja jakości.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ..
ODPOWIEDZ