Instalacje gazowe

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 70
Rejestracja: 13 kwie 2019, 19:34

Instalacje gazowe

Post autor: heniutek »

Jakiś czas temu u sąsiadów doszło do pęknięcia rury z gazem. Zaczynam się więc zastanawiać, czy nasze instalacje gazowe w domu są na pewno w dobrym stanie technicznym. Chcielibyśmy zlecić komuś dokładne sprawdzenie, czy wszystko na pewno jest w porządku.
Awatar użytkownika
burek
Posty: 217
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:28

Re: Instalacje gazowe

Post autor: burek »

Warto przede wszystkim zadbać o dobrego dostawcę gazu, gdzie ceny nie będą wygórowane. Dlatego też mogę od siebie polecić https://poprostuenergia.pl/gaz-dla-firmy/ Znajdziecie u nich rozwiązania dla klientów biznesowych jak i indywidualnych. Mają bogatą ofertę, a co najważniejsze - przystepne ceny.
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 375
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Instalacje gazowe

Post autor: sefka »

Moim zdaniem, najlepsza metoda do poszukiwanie wszelkiej maści oszczędności! Metoda małych kroków i eliminacja lub wymiana zbędnych elementów sprawia, że można bardzo dużo oszczędzić! Polecam poczytać o gazie na stronie Alians-oze.pl My zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie w domu i uwazam, że był to dobry wybór.
Awatar użytkownika
Tadek33
Posty: 236
Rejestracja: 05 wrz 2019, 23:52

Re: Instalacje gazowe

Post autor: Tadek33 »

W mojej opinii natomiast warto zwrócić uwagę na portal https://cleanerenergy.pl/ na którym znajdziecie mnóstwo świetnej wiedzy na tematy energetyki odnawialnej, w tym oczywiście gazu LNG oraz CNG. Dlatego zaglądam od czasu do czasu na ich stronę i staram się wykorzystywać te wskazówki w zakresie kolejnych inwestycji również w zakresie gazu. Pozdrawiam serdecznie!
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 202
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:08

Re: Instalacje gazowe

Post autor: Eliza111 »

O instalaci gazowej oraz o firmie która dostarcza gaz można poczytać na stronie amerigas opinie polecam spojrzeć.
Awatar użytkownika
wesa213
Posty: 97
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:17

Re: Instalacje gazowe

Post autor: wesa213 »

Widzę, że piszecie tutaj o LNG. Przyznam, że z tymi wszystkimi informacjami mogę się zgodzić. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że jest to skroplony gaz ziemny, dzięki któremu można wnieść oszczędności zarówno dla swojej firmy, jak i dla swojego domu. Dystrybutorem takiego gazu jest https://www.cryogas.pl/lng . Firma ta świadczy usługi na bardzo dużą skalę. Jest to też przede wszystkim renomowany dostawca gazu z wieloletnim doświadczeniem, który wszystkie wspomniane usług ma na bardzo wysokim poziomie.

cięcie drewna piłą spalinową
Awatar użytkownika
burek
Posty: 217
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:28

Re: Instalacje gazowe

Post autor: burek »

Ja zamierzam wykonać w najbliższym czasie instalacja gazowa Hyundai Oczywiście w sprawdzonym warsztacie samochodowym, gdzie mają doświadczenie i będę miała pewność co do jakości tej instalacji. Na własną rękę nigdy bym się nie podjęła tej pracy.
gazikó2

Re: Instalacje gazowe

Post autor: gazikó2 »

https://gaz-tronic.pl/ w tym sklepie internetowym kupuje części do samochodów z instalacją gazową. Mam swój warsztat i często mam takie samochody. Ważne jest aby kontrolować stan tej instalacji gazowej często. Polecam bo mają szeroki asortyment, a sklep łatwy jest w obsłudze. Zobaczcie na ich stronę internetową i się przekonajcie
eluś

Re: Instalacje gazowe

Post autor: eluś »

Jeśli chcecie zainstalować ogrzewanie grzewcze a nie wiecie jaka firmę wybrać to proponuje tu https://lpgdirect.pl/ . Działają w 6 polskich województwach: mazowieckim, warmińsko-mazurskim, łódzkim, lubelskim, podlaskim i kujawsko-pomorskim . Sama korzystam z ich usług i jestem mega zadowolona.
Michał47

Re: Instalacje gazowe

Post autor: Michał47 »

Nie jestem w tym temacie ekspertem, ale myślę, że możesz skonsultować się z przedstawicielem firmy https://www.krotos.pl. Od wielu lat zajmują się dostarczaniem elementów do instalacji gazowych. Sam zamówiłem stamtąd kurki do precyzyjnej kontroli przepływu gazów. Oferują wysokiej jakości produkty oraz korzystne warunki współpracy.
KamillOń

Re: Instalacje gazowe

Post autor: KamillOń »

Co do wyboru specjalistów zajmujących się wykonywaniem systemów detekcji gazów, ale również dostaraczających najwyższej jakości rozwiązania jak mierniki przenośne do kontroli wykonanych montażów, ale również serwisów to warto zajrzeć do oferty przygotowanej przez Sapel https://www.sapel.com.pl/produkty/miern ... plozymetr/ w przypadku których można liczyć na wysoki standard, profesjonalizm i jednocześnie terminowość przeprowadzonych realizacji. Można również u nich znaleźć eksplozymetr Mex Plus jest to profesjonalny sprzęt pomiarowy, wykorzystywany do wykonywania pomiarów stopnia określającego ryzyko wybuchu gazów palnych lub oparów cieczy palnych.
Wężu

Re: Instalacje gazowe

Post autor: Wężu »

Przegląd instalacji gazowych najlepiej jest zacząć od sprawdzenia zaworów do gazu, bywa, że z czasem zawodzą. Jednak nie polecam robić tego samemu, warto poszukać specjalisty w swojej okolicy. Generalnie jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś miał jakieś poważniejsze problemy z tego powodu. Bardziej niebezpieczne jest ogrzewanie węglem, już nie raz słyszeliśmy o tragedii związanej z zatruciem tlenkiem węgla, czyli popularnym czadem.
Mikołaj70

Re: Instalacje gazowe

Post autor: Mikołaj70 »

Na pewno warto kontrolować stan techniczny instalacji i w razie problemów dokonać jej wymiany. Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci ofertę firmy https://www.pego.pl/oferta. Zamówiłem stamtąd zawory bezpieczeństwa, manometry i węże wysokociśnieniowe. Wszystkie produkty posiadają bardzo dobrą jakość wykonania oraz atrakcyjne ceny.
ODPOWIEDZ